« عشق های امروز | صفحه اصلی | ميمبا! »

من و ممد چاقو

داريوش چي بود پخش کردي؟ مگه نمي‌دوني کيه؟ همون خوانندهه ديگه...
- ببين چقدر مي گيري تبليغ اين احمدي‌نژاد رو مي‌کني؟
- خدايي امريکا جاي بديه؟
- ايول گفتي مرغ و گوشت و برنج گرونه... خوب پرسيدي ازش ما هم بحران پودر رختشويي داريم... همش گيرنده به اونا.
- واقعا کار ضعيفي بود.
- هاله نور رو خوب اومدي... ببين واقعا تو جلسه‌هاي خودشون صندلي خالي ميذارن...؟

******
چند روزي از پخش مستند نيويورک گذشته. mp3بود. چند روزه بود. نقص هم لابد فراوان داشت. باور کن از همان شبي که هواپيماي فکستني ما در فرودگاه جان اف کندي نشست حدس مي‌زدم اينجا ميدانيست که سرزنش خار مغيلان هم دارد.

اين است که به هرنقدي که اين روزها در سايت‌ها و روزنامه‌ها مي‌خوانم به ديده شکر مي‌نگرم حتي به آنهايي که به روش‌هاي عجيب و غريب و شگردهاي رواني براي آزارم متوسل مي‌شوند... مي‌دانم اين‌ها هم بخشي از حرفه من است و کسي به درخت چنار که ميوه نمي‌دهد مگر چوب مي‌زند؟
رفقايم مي‌دانند که معتقدم وقتي حسابت پاک باشد از محاسبه‌ات باکي نيست و همين بچه‌هاي با معرفت دانشگاه اصفهان يا دانشجوهاي دانشگاه کاشان هم خاطرشان هست پارسال که مهمانشان بودم و از سر لطف سه برابر ظرفيت سالن آمفي تئاتر نشسته و ايستاده تا ديروقت با هم حرف زديم و بچه‌هايي که بيرون در ماندند و... خلاصه آنها مي‌دانند که تاب پرسشگري دارم و نه که از آن نمي‌هراسم، بر آن مصر هم هستم.


در دانشگاه بين بچه هايي که مثل همکلاسي‌هاي خودم بودند هم گفتم که تاريخ را بخوانيم که بعد از انقلاب مشروطه همان قدر که انحصار طلبان راه را بستند، تندروهاي عجول هم در ايجاد مانع کم تاثير نبودند.
تشخيص تند روي بايد از طريق ارجاع به اجماع مردم حاصل شود. با آراي مردم يا همان اصل "هرنفريک راي".
کاش مي‌شد درباره اين مستند هم از مردم نظرسنجي کرد و خدا مي‌داند هميشه دعا مي‌کنم گوشه چشمي که دارند دريغم نشود که اينجا به همين دلخوشم.
من منتظر نقدهاي شما هستم. همين جا هرچه بنويسيد منتشر مي‌کنم پايين همين مطلب... هرچه باشد اگر حرمتي نريزد بنويسيد برايم.
حتي دوست دارم "ممد چاقو"ها هم بيايند اينجا و نظر بدهند.
ممد چاقو لقب محمد درگاهي رييس نظميه رضا شاه بود که شبکه‌اي از شعبان بي مخ‌هاي کوچک داشت و از هرکه خوشش نمي آمد شبانه پيغام مي‌داد دوسيه‌اي بر دوسيه هايش بيافزايند....

ارسال نظر

نظرات (280)

سلام برادر كام‌ران. وظيفه دونستم خدمت برسم براي عرض خسته نباشيد. آقا دم‌ت گرم و راه‌ت مستدام. اگه خدا هيچي رو از تو قبول نكنه، همين طبع حق‌نگرانه كه تو اوج حملات ناجوان‌مردانه به دكتر، يه چارتا جمله در حمايت از سياست‌هاش گفتي و براي اعتقادات‌ش (كه مي‌دونم بيش‌ترش اعتقادات خودته) ارزش قائل شدي و يه كار توليد كردي، از اهل انصاف و داد هستي و ان‌شاءالله بهشتي. حملات جماعت كوته‌نگر رو اين‌ور و اون‌ور ديدم، گفتم براي دست‌مريزاد گفتن خدمت برسم.
همين مسير رو صاف بگير و برو كه پا جاي پاي امام عصر مي‌ذاري ان‌شاءالله.
يا علي...

فاطي قاطي:

نميشه ...
لطفآ بگيد دوباره پخشش کنن حتي شده نصف شب

سلام
چقد خوب بلاخره اینجا درست شد.

اون شب نتونستم اون گزارش رو ببینم. آخه مادر بزرگم فوت کرده بود و خونه خیلی شلوغ بود. تو اون حال و هوا هم کسی به فکرtv نبود. حالا دارم دانلودش میکنم اما نمیدونم چرا سر 21 گیر کرده و جلوتر نمیره. دارم خدا خدا میکنم از 21 رد بشه.
از آدمهای معتبر تعریفش رو خیلی شنیدم.
درباره ی اون نقد هایی هم که بهتون میشه میتونم بگم خدا صبرتون رو زیاد کنه. همون چیزی که برای آقای رنجبران نوشتم وقتی اون نوشته های مثلا نقد رو درباره ی هم آقای رنجبران و هم شما خوندم.
خیلی سخته کسایی که کاره آدم رو نقد میکنن انقدر ساده بین و سطح بین باشن.

ممد چاقو! نمیشناختمش. اما حالا به اطلاعات عمومی ام اضافه شد.
راستی اینجا رو دیدید
http://www.najafzadeh-news.blogfa.com/
توش نوشته با اجازه ی شماست.

دانلودم هم از 21 رد کرد خدا رو شکر.

خدا همیشه و همه جا پشت و پناهت
یاعلی

وقتی برای اولین بار دیدمت، توی خانه گفتم این است آدم رسانه. خواهرم گفت با یک بار دیدن؟! گفتم همین که عین خیلی های دیگر دید کارمندی به رسانه ندارد ما را بس.
اولین بار که دلم ازت شکست وقتی بود که در یکی از آیتم های برنامه بیست و سی خاتمی بی دفاع را زیر پاها له کردی. متهم اجازه دفاع نداشت آقای نجف زاده.این بار هم قصه بر همین منوال است این دومین بارش نیست که قلبم می شکند از برنامه ات، آخرین بار هم نخواهد بود.روحت را به احدی نفروش برادر.آدم رسانه، متعلق به همه مردم است.

شايد خوشت نياد ولي حقيقت داره:

جناب آقاي نجف زاده بهتره تو گزارشت اضافه ميكردي اگه تو اين امريكاي جنايتكار پليس يه سياه پوست مجرم رو بكشه تمام اخبار اين رو نژاد پرستي ميدونن و تيتر تموم روزنامه ها ميشه اما متاسفم بگم كه امروز باز چشمم تو سايتا به يه نامه افتاد كه از از خودم و ايراني بودنم بدم اومد آره نامه خانواده زهرا بني يعقوب نامه خانواده داغ داري كه گل زندگيشونو به راحتي پر پر كردن و حالا هيچكي جوابگو نيست دست به دامان ايرانيا شدن حالا اگه غيرت داري ايراني هستي مسلمون هستي يه گزارش در موردش درست كن نمگم تو تلوزيون چون دستت بستس لاقل تو همين وبلاگ

اینکه شما چنین مستندی ساختید نشانه ی پیشینه ی بد نگاه شما به آمریکا بوده است.
شما در ذهن خود آمریکا را کشوری یکپارچه و بدون فقیر و بسیار آزاد ساخته بودید...
چون به این چهره از آمریکا برخورد کردید.
مثال تیتاپ گرفتن همان موجود شدید.
و جوگیر...بله...آمریکا خیلی وقت هست که این طور هست...شما دیر رسیدید.

هرچند دلم خیلی برای اجراهای 20:30 شما تنگ شده اما همین مستند هات هم مرحمیه رو دل ما
که ببینیمت و باز صداتو بشنویم
دستت درد نکنه واقعاً خسته نباشی و این شعر همیشه ملکه ذهنت باشه
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور
دست مریزاد منتظر بعدی ها هستم

دانیا:

سلام کامران عزیز
باور نمی کنی چقدر خوشحال شدم وقتی دیدم آپ کردی! تعطیلات رفته بودیم شیراز. صبح جمعه تخت جمشید بودی نه؟ وقتی دیدمت اونقدر خوشحال شدم که فقط نگات کردم! تا به خودم اومدم دیدم رفتی.
کامران ما را از حال خودت بی خبر نزار

سلام.بلاخره اپدیت کردی گزارش نیویورک عالی بود.راستی تو هم با این ساعتت جهانی شدیا از اون موقعه ای که توی بیست و سی نشونش دادن قیمتش کلی تو بازار تغییر کرده! حالا مونده بعد از کاپشن احمدی نژاد ساعت نجف زاده مد بشه اخه میدونی که ما ...
خلاصه رفیق کارت تو نیویورک هم عالی بود هم با ارزش.
------------------------------

الهه ي زيگورات:

كامران نجف زاده
واسه اين همه عشقي كه خالصانه و بي چشمداشت
نثارت ميكنن حرمت قايلي ديگه ؟نه؟
كامران نجف زاده واسه دل ما و خودت كار ميكني ديگه ؟نه؟
تو ميدوني چقدر آدم داريم توايران
كه از گرسنگي يا حتي خجالت از فقري كه زيرش دارن
له ميشن بازم حاضر نيستن از وجدانشونشون؛شرافتشون وعقائدشون دست بكشن.
بعضي وقتا هست اين دنيا يه كارايي ميكنيمو اون دنيا گير ميفتيم
اما گاهي يه كارايي رو بايد بكنيمو نميكنيمو... بازم اون دنيا گير ميفتيم.
داداش گلم هيچ فكر كردي به اين حسي كه من نوعي به توو افكارت دارم چجوري نبايدخيانت كني ؟
به عشق امثال من وفادار باش!!

_______
راستي
از مستند امريكات اصلا خوشم نيومد

سلام حاج اقا
خسته نباشیدمتاسفانه من توفیق دیدن مستند امریکا رو نداشتم اما خیلی تعریفش رو از ایران شنیدم فقط تیزرش رو دیدم هر چی هم سعی کردم از سایت irib دانلوگ کنم نشد اگر تونستی یک جوری برام ایمل کن یا بگو از کجا می تونم ببنمش
خیلی مخلصیم یا علی مدد

سلام:
مستندتون رو دیدم . البته نیمه.
به همین خاطر نمی تونم بگم بد بود یا خوب . اما خب در کل حرص آدمو در نمی آورد.
فقط چیز جالبی که تو مطالب نوشته شده در مورد این مستند خوندم اینه که مخالفاش بیشترن و به نظر من ایراداتی که میگیرن نسبت به زمان کم این برنامه ، منطقی نیست.
موفق باشید.

فقیر:

بسم رب المهدی
...
نقدی نمیکنم وفقط براتون یه هدیه دارم ویک التماس وخواهش
واما التماس:دعای فرج
و
هدیه:هیس!ظهور نزدیکه!عجله کنین.
در پناه مولا باشین

sam:

kheili doost dashtam bebinam,nashod!

سلام خوبی داداش کامران
بابا تو کجا بودی رفتی که رفتی
دیگه نمیگی اینجا یه ملت منتظرن
به هر حال خوش اومدی
وقت ندارم بخونم
تا بعد بای

سلام ... احساسم اینه که در مقابل تهمتها و توهینها کم آوردی و دیگه تا ابد هیچ چیز در دفاع از دولت احمدی نژاد نخواهی نوشت و نخواهی گفت و نخواهی ساخت!!!!!!
تا بوده همین بوده ... اگر غیر از این بود شک می کردم!

طوفان صحرا:

آقاي نجف زاده بسيارعالي بود باز هم مثل هميشه ازت متشكريم.

مسلم رشيدي:

آقاي نجف زاده روز اول كه شماها رو در 20:30 ديدم خوشحال شدم كه نسل جديد منتقد به صدا وسيما امده است ولي بعد از عملكردتون در تهيه گزارشات سفارشي را ديدم پي بردم كه اشتباه كرديم وباز به صورت سيستماتيك رودست خورديم
در ميخانه ببستند خدايا مپسند كه درخانه تزوير ريا بگشايند!!!!

سلام!
برای این مطلب حرف خاصی ندارم اما ار این‌که Shift + Spaceها را رعایت می‌کنید خیلی خوش‌حالم. بی‌نهایت. خیلی دل‌ام می‌خواست به شما و آقای محمدی و بقیه‌ی دوستانی که قلم ارزش‌مندی دارند طوری بگویم که حیف‌ست این شیف و اسپیس‌ها را رعایت نمی‌کنید. حالا از این‌که یک‌نفر از ان لیست کم‌تر شده خیلی خوش‌حالم!

حسن:

کامران جان !
من فکر میکنم این کارت هم در امتداد بقیه کارهات
بود
اگه خیلی ها بدشون اومده احتمالا از همه کارهات شاکیند و منتقد.
من هم که همیشه اشک توی چشمهام جمع میشه و یه جوری
که خدارو خوش بیاد دعات می کنم کما فی السابق.

دراین سیاره رنج آرزو می کنم از صبورترین هاباشی
برای رسیدن به آرمانها.

تونستي يه سري به اين سايت بزن. يه مطلب زده فقط و فقط مال تو عزيز دل

دنيا همه اش اين جور نمي مونه جيگر طلا! فكر آخر و عاقبت هم باش

محسن:

سلام
عزیزم خودتو ناراحت نکن تو مستند بساز از احمدی نژاد گرفته تا هر کسی که دوست داری کارتو قشنگه اینها هم همه حسودن

سلام
من بسيار خوشحالم كه شما توانستيد تكاني به پيكره اين تن كرخت و لمس مطبوعات ايران بدهيد گر چه اين تكان كوچك بود ولي در جاي خود بسيار معركه بود .
من يك علاقه مند و شايد بتوان گفت عاشق خبرنگاري هستم از نوع پر هيجان و پر تكانش . آرزوي من ديدن آن روزيست كه بتوانم به طور زنده و با شور و انرژي تمام در ميان ميدان جنگ براي هم وطنانم از چگونگي اوضاع بگويم به طوري كه بيننده تندي جريان خون در رگهايش را احساس كند همان طور كه من در آن ميان آن را با تمام وجود احساس مي كنم و مطبوعات ايران تشنه چنين خبر نگاراني است چيزي كه به ندرت به خود ديده است و ما همچنان سنگيني لغت عقب مانده را در اين برهه به دوش مي كشيم .
درسته ، من يك دختر هستم ولي عشق و شوري در سر دارم كه مي دانم من هم مي توانم تكان دهنده باشم اما افسوس كه راه نمي شناسم .
چند وقتي را در خبر گزاري ايسنا در قم كار كردم ولي آن من نبودم يعني نمي توانستم خود باشم من فقط يك ماشين بودم نه يك ذهن خلاق و فلسفي كه با انرژي اون ميشد دنيا را جا به جا كرد. در دانشگاه هم هر آنچه از واقعيت در چشمانم مي نشست را به تخته ذهن خلاق خود مي كشيدم و با قلم آن را عريان كرده و با خط هاي دفترم به سيخ ميكشيدم (يه شوخي ادبي كوچيك بود) گر چه تمجيد ها و تبريك ها را مشنيدم اما باور ها را نمي ديدم .من آرزوي آن زماني را دارم كه نام خبر نگار جنگي را به دوش بكشم ولي باز خوشحالم چون هر آنچه آرزو داشتم به دستان شما محقق مي شد ، باشد تا ثابت قدم بر اوج اين موفقيت ها گام برداريد .
اگر حوصله و وقتي بود اين خواهرتان خوشحال مي شود از نصايح يا توصيه هاي شما بهرهمند شود اگر نخواستيد اشكالي ندارد حداقل آن اين بود كه شما مي توانيد اين سخنان را دل نوشته يا پر گويي هاي من تلقي كنيد و ساده از آن بگزريد و حداكثرش براي من اين بود كه توانستم با شما ارتباط برقرار كنم.
پاينده باشيد.

آرش كمانگير:

كامران خان نجف‌زاده
امروزي تعبير قشنگي از كارهايت را در بالاترين ديدم. گفتم شايد تعريف و تمجيد از رايحه خوش خدمت وقت خواندن بالاترين را به شما ندهد. براي همين در زير متن خودم آن را كپي مي‌كنم. برادرجان، نمي‌دانم آيا خود شما وقتي با اين آقاي رييس‌ جمهور صحبت مي‌كردي حالت از دروغ‌هايي كه تا به حال از او شنيدي به هم نمي‌خورد.

كامران خان خدا را چه ديدي شايد در دولت بعد تو هم به خاطر اين فيلم انتخاباتي مثل حضرت شمقدري به نان و نوايي رسيدي!
متاسفم براي خودم كه وقتي اسم خبرنگار برده مي شود تو هم در زمره آنان جاي مي گيري و بيچاره خلق حساب تو را هم مي گذارند كنار آنهايي كه رفتند و...

کژال:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــلام
چه عجب؟!
دلمون واسه این خونه تنگ شده بود...خیلی زیاد
خونه وصاحبخونه ی عزیزش کجا بودن این همه وقت؟!
نمیدونم حرفای امثال من وبه سن وسال من برای تو چه حکمی داره و حساب میشه یانه...!
من نه هم نسل اون بچه ام که نمیدونست کله پاچه چیه ونه هم نسل توکه ازکله پاچه خوردن خاطره داشته باشم ...
شاید فاصله ی ماهم به اندازه ی خوردن یک کله پاچه باشه...
بنابراین به خودم اجازه میدم که بگم به نظرمن، حالا هرکی هرچه میخوادبگه!مهم نیست...
مستند نیویورک کارنووجالبی بود .
اینوخیلیا توخانواده وفامیلامون تائید میکردند
چه ازموافقان احمدی نژاد چه ازمخالفانشان ...نمونه اش همین پدرخودم که ازمخالفان است .
ولی به نظر من که طرفدارهیچکدام نیستم نباید به این مستند به عنوان یک کارکاملا سیاسی که قصد طرفداری یا مخالفت باکسی یاکسانی رو داشته نگاه کرد.چون واقعا این چنین نبود...
خیلی چیزای جالبی تواین مستند بود ...اینکه سردر سازمان ملل شعر بنی ادم ... حک نشده یا همه جای دنیا حتی تو امریکا هم فقروبدبختی وجود داره وتفکراشتباهی که اکثرمردم ازامریکا داشتند...تظاهرات علیه احمدی نژاد... ومردم امریکا که حتی نمیدونستند ایران کجاست و... خیلی چیزاهای دیگر.
ولی یه عده ادم همیشه وبه همه چیزمنتقدومعترض هستند که فکر میکنن اگه ازهرچیزی انتقادکنن مردم میگن به به چه ادم بافهم وشعوری!!!
کاری هم ندارن که انتقادشون عادلانه است یانه ...فقط انتقادمیکنند! اگه الان از طرفداری تو ازکس خاصی انتقادمیکنن وسنگ افراددیگری روبه سینه میزنن فردا که برای همان افراد مستندساختی دوباره علیه ات موضع خواهند گرفت ..
این ادما مثلا من اگه الان بیام ازشما یا هرکس دیگه ای طرفداری کنم یه نگاه اندر سفیه بهم میکنن میگن تو چی میفهمی ؟ تو هنوز بچه ای یا احساسی برخورد میکنی وازسراحساسات تصمیم میگیری ولی کافیه به پیش پاافتاده ترین وبی ربط ترین مسائل معترض باشی میگن به به چه عاقل وباشعور...!!!
اتفاقا فردای پخش گزارشت تو مدرسه یکی بهم گفت دیدی رو مستندش یکی ازترانه های داریوش بودانگار نه انگار...؟!
گفتم ازکجا فهمیدی داریوشه! گفت: وا ترانه هاش که خیلی معروف وپرطرفداره تاحالا نشنیدی؟
گفتم چرا همه رو حفظم ولی اگه به نظرت بده چرا خودت گوش میدی ؟
ولی دیگه فک نمیکردم بقیه هم به اون یه بیت ترانه که اونم از وطن بود گیر بدن!
مثل اینکه این نگاه عاقل اندرسفیه رو ما باید به این منتقدان بکنیم ...
خوش بحال خودمون که سهراب وقبول کردیم وچشمامون شستیم!
چشم هارا باید شست...جوردیگرباید دید

آ.حسن پور:

سلام آقای نجف زاده
وا عجبا !من درست می بینم، اینجا دوباره راه افتاده؟؟؟
و اما انتقاد...
کار خودتون که کلاً جالب و خوب بود. اما این کار با توجه به زمان چند ماهه ای که به انتخاب مونده بیشتر یه جور تبلیغ شد برای آقای دکتر البته خواسته یا ناخواسته! و این موضوع نقض بی طرفی رسانه ملی می تونه به حساب بیاد.
اما اونجایی که داشتید راجع به روانشناسی پیچیده ما ایرانی ها صحبت می کردین یادتونه؟
به نظر من ما خیلی هم پیچیده نیستیم، خیلی واضحه که ایرانی های اونجا از امکانات و قوانین یک کشور توسعه یافته استفاده می کنن و وقتی هم مصاحبه خبرنگار CNN رو با رئیس جمهور یا سخنرانی دکتر رو در سازمان ملل می بینن از این شیوه قُلدر مآبانه و جدید خیلی خوششون میاد ولی...
ولی اثر اون صحبت ها میشه تحریم های روز افزون که اثرات مخرب اقتصادیشو شهروندان ایرانی باید تحمل کنن!
برای همینه که توی کشور مردم به شدت ناراضین ولی ایرانی های اون ور خیلی هم شنگولن.
رئیس جمهور توی مستند شما از این همه تورم فقط ناراحته!!! فقط ناراحت!!!
مردم ما فقط یه زندگی معمولی و بی دردسر میخوان که توش تنها فکرشون نون شب نباشه، همین...
اینا انتقاد به شما نبود ، یه کم درد دل بود.
موفق و مؤید باشید.

amir:

خوب ببببببببببببببببببببببببود

مادر:

به نر من تو زیاد تو ژستی ، فلمت خوبه و این اصل لازم خبرنگاریه ،ضمن این که خلاقی و نه ترس و هوشیار و گوش به زنگ ملغ کسی نیستی اینها همه خوب ... اما فکر می کنی همه مدهوش این نعمتهاییند که "من ربیست "یا مثلا آبی قرمز بودنت مهمه یا نمی دونم حست اینجوریه البته وبلاگ بایدم حس آدمو داشته باشه اما خودتم میدونی یک خبرنگار آنهم با خبرهایی حاشیه دار آنهم تو شرایط خاص کشور ما ... نه بابا خبری نیست مشکل اینه که تو یک کشوری زندگی می کنی که همه چیز در اندازه های زیادش پیدا می شه
من خبرنگار نیستم فکر نکنی رقیبتم من یک هنرمندم با تمام دغدغه های خودم و یک مادر با تمام مادر بودن خودش اما برای هرکاری که می کنم فکر می کنم باید بهترین رو انجام بدم تا حدی که می تونم. من ایرانیم اینمهمتر از هرچیز دیگست باید هرکاری که میکنیم فکر کنیم برای سربلندی کشورمون فایده داره یانه؟اون وقت خودمون هم سربلند میشیم پیش خودمون پیش همه ... اما تو فکر می کنی اگه همه استعدادهای خداده ات رو بکاربندازی باید بری تو ژست تو زیاد تو ژستی جانم!

پانته ا:

خجالت بکش نجف زاده تو اسم خودت را زورنالیست میگذاری چرا از تظاهرات 16 اذز از زندانیان سیاسی از مشکلات عدیده مردم از تحصن دانجویان دانشگاه شراز و زنجان و تبریز و .. گزارش و خبتهیه نمیکنی /؟ای بزدل شرط اول خبر نگاری عدم سانسور است خودت هم روزی دانشجو بوده ای نه؟ عضوی از این جامعه ای نه؟ فساد و فحشا را میبینی فقر را میبینی از کودکان خیابانی گزارش تهیه کن بجی دیده بوسی اقایان در مجلس و............خجالت

لایلشس:

سلام
خیلی مخلصم

لایلشس:

سلام
خیلی مخلصم
خواستم بگم که اگه قابل بدونی یه سوژه جالب برای گزارشتون تو ذهنم افتاده که فکر میکنم خیلی طرفدار پرو پاقرص داشته باشه
اگه میتونین یه گزارش راجع به کفتر و کفتر بازی در ایران ،تاریخ کفتر بازی وپرورشش،چه جور آدمهایی دنبالش میرن وخیلی چیزهای دیگه
البته باید بگم که من خودم ادمهای زیادی رو میشناسم که هم دارای تحصیلات خوب و هم موقعیت اجتماعی مناسب و خیلی از خصوصیاتی رو که یه انسان ایرانی داشته باشد
اگه لطف کنید و گزارش بگیرید حتما خیلی از دوستداران کبوتر خوشحال میشن
بازم خیلی مخلصیم
یا علی

یه ایرانی:

با سلام

ممنون از گزارش های خوبتان اما..........
آقای نجف زاده من و عده ای از دوستانم از سوال مسخره شما از وزیران ناراحتیم(آیا در دوران دانشجویی محرمانه داشتید؟)
شما نماینده یه ملت هستید
ممنون

دوست عزیز متاسفم که فکر می کنید کامران نجف زاده نماینده ملت است،

درباره

این صفحه حاوی یک نوشته از سايت که در October 27, 2008 12:50 PM ارسال شده می باشد.

ارسال قبلی این سايت عشق های امروز بوده است.

ارسال بعدی این سايت ميمبا! است.

در صفحه اصلی و یا با دیدن آرشیو می توانید موارد خیلی بیشتری پیدا کنید.