« ماجرای مصاحبه من با "مسی"! | صفحه اصلی | ظریف کامنت هایش را می خواند »

گزارش یک سفیر

درست از سال گذشته وقتي  سفير  کودکان  و سالمندان شدم سعي کردم کارهاي کوچکي که از دستم بر مي آيد انجام بدهم اما الان فکر مي کنم چقدر راه نرفته مانده.به برخی شيرخوارگاه هاي دور سرزدم،به ديدار مقامات بهداشت جهاني رفتم و گاهي در بحبوحه خبرنگاري در مناطق جنگي مثلا با وزير بهداشت سوريه ساعت ها صحبت کردم.
در ايران سراغ باشو رفتم که غريبه کوچک حالا بزرگ شده بود،سراغ بچه هاي سوخته کلاس درسي در شين آباد رفتم.به نمايندگان مجلس بابت تعلل و تامل بيش از حد در برخي موارد که حقوق کودکان بی سرپرست را شامل می شد بارها گلايه کردم و آنها هم بر من بسي کمان ملامت کشيدند.طرح هايي که به ذهنم مي رسيد را با آدم هاي تاثيرگذار در ميان گذاشتم.يکي مثل کي روش سرمربي فوتبال.يا با افتخار، نامه هاي سالمندان را از دستشان به دست مسوولي سپردم و پيگيري کردم اما اعتراف مي کنم کم پيگيري کردم يعني راستش هي سرم شلوغ مي شد و گاهي گيج مي شدم.مثل پت پستچی!

القصه...خودم مي دانم و خدايم که خداوکيلي کاري نکردم.شرمنده ام.
حتي اگر رييس بهزيستي بگويد یک خبرنگار، پرکارترين سفیر ما بوده،وجدانم چيز ديگري مي گويد.مي گويد بارها اينقدر کار سرت ریخت که آلزايمر گرفتي. خدا نکند خدا بيايد بزند پس کله ام که چه کارها  مي شد بکني و نکردي...به قول آن شاعر دلشکسته اي که اگر بود الان عاشق دنياي مجازي بود و استاتوس هايش يکي هزار تا لايک مي خورد:
 فردا که پيشگاه حقيقت شود پديد/ شرمنده ره روي که عمل بر مجاز کرد
001.jpg
 

پي نوشت:بلاگم حسابي خاک گرفته. چند وقتي بود حوصله آپديت کردن اينجا رونداشتم.حتي ذوق کامنت هاي تو  هم نتونست وادارم کنه اينجا چيزي بنويسم.من مومنم به اينکه... آخرين سنگر سکوته...

ارسال نظر

نظرات (79)

ابراهیم مولایی:

بقول عادل فردوسی پور نجف زاده همیشه غافلگیر می کنه.

رضا حق وردی:

استاد نجف زاده از وقتی بچه بودم با گزارشاتت حال می کردم تا الان که سال آخر دانشگاهم.زنده باش.

سلام اقای خبرنگار
از "لایکلف الله نفسا الا وسعها" گفتنف دردی رو از ادم های دغدغه مند دوا نمیکنه به نظرم.
اما مرحمی ست که خدا عنایت کرده.
درد وقتی زیاد حس میشه که ببینی همون دوزار کاری هم که براش دویدی، چار تا مسئول و که و که، پیگیری نکردن.
یاعلی و زن و بچه هاش

Zeinab Banoo:

خوندم :-) آرزو ميكنم خدا بهتون توان خارق العاده بده تا هرچه تو ذهن داريد عمل كنيد ....

مریدسادات:

من مومنم به اينکه... آخرين سنگر سکوته...
نه! این تیکه رو خوب نیومدی خبرنگارا...

کیوانی :

تو همچنان خبرنگار قلب های مایی نجف زاده

hamrah e to:

خیلی صادقانه بود.مث همیشه جناب خبرنگار مردمی.

سلام
آهای کاش یکی این عشق و معرفت تو را به تصویر بکشد کامران!

علی :

سلام جناب نجف زاده امکانش هست ایمیلتون داشته باشم ویکسرس حرفهایی رو از یک جانباز شصت درصد - دانشجوی دکتری - خارج از ایران بدونی وبخونی و به اقای پرویز پرستویی فورواردش کنی- من هیچ کمک مادی از هیچ سازمان یا شخصی نمیخوام و لازم ندارم خدا روشکر. فقط میخوام به حق قانونیم برسم با طرح یا مشکل با مستندات واقعیش.
با کمال احترام
علی کدیور

azad:

خدا عوضت بده دوست
من

azad:

برایت آرزوی موفقیت روزافزون دارم

شادی:

کاش همه اینقد احساس مسئولیت می کردن
باشو... خیلی تلخ بود

خب...رسالت شمام اینه دیگه جناب!

. دلم گرفت اما خوشحال هم شدم . شاد باشيد.

فاطمه:

ضمن عرض سلام و خسته نباشید.بدین وسیله تقاضا داریم دردنامه ذیل را که یکی از اعضاء و کادر شوراهای حل اختلاف برای نماینگان محترم ارسال کرده است منتشر کنید یا لااقل از وضع معیشت و مشکلات این قشر مظلوم گزارش تهیه کنید.اقای نجف زاده یادم می آید گزاشی تهیه کرده بودید از وضع کاگران معدن با حقوق ناچیز.به خدا ما هم لایق توجهیم و تهیه گزارشی تا بلکه گوشه ای از مشکلاتمان مطرح و شاید هم حل شود.با آرزوی توفیقات روزافزون

(( ضمن عرض سلام و خسته نباشید.
قبلا از این که بی مقدمه به اصل قضیه می پردازم پوزش میخواهم.از این که ساده مینویسم و از کلمات و جملات عامیانه استفاده می کنم عذر میخواهم.
این جانب از اعضای شورای حل اختلاف استان آذربایجان شرقی هستم.سالهاست که ظلم بزرگی در حق اعضاء و کادر زحمت کش شوراهای حل اختلاف میشود اما دریغ از توجه و رسیدگی مسئولان و علی الخصوص نمایندگان محترم.
سوالاتی دارم که تقاضا دارم با حوصله بخوانید و به وجدان بیدار خود رجوع فرمایید.
آیا از اوضاع زندگی و معیشت این قشر از هم میهنان خود اطلاع دارید؟ من به عنوان یک عضو از این جامعه که تمام صفحات انتخابات شناسنامه ام پر از مهر انتخابات است و به خاطر احساس مسولیت در قبال کشورم در تمام انتخابات شرکت کرده ام از نمایندگان کشورم انتظار رسیدگی و توجه دارم.
آیا تا به حال به عنوان نه یک نماینده که به عنوان یک انسان مسئول از این نهاد بازدید کرده اید؟
آیا اطلاع دارید که میانگین دریافتی ( پاداش) اعضاء چه میزان است؟
140 هزار تومان!بله درست متوجه شدید! آن هم نه به طور مرتب که امروز که این نامه را می نویسم (92/7/28)هنوز پاداش شهریور را دریافت نکرده ایم (حداقل در تبریز)
طبق ماده 35 قانون شوراهای حل اختلاف عضویت در شورا افتخاری است! ( یا للعجب!) اما در قسمت دوم همین ماده آمده است که قوه قضائیه به تناسب فعالیت و میزان همکاری قضات،اعضاء و کارکنان شورا پاداش مناسب !! پرداخت می کند.
تو را به خدا پاداش مناسب را برای ما معنی کنید.
آیا 140 هزار تومان در این ایام گرانی و تورم پاداش مناسب تفسیر می شود؟تا کی باید شرمنده خانواده هایمان باشیم؟
متاسفانه با کوچکترین اعتراضی به جای دلگرمی دادن صراحتا به ما اعلام می شود که خودتان انتخاب کرده اید که افتخاری کار کنید!اگر راضی نیستید حداقل 400 نفر در نوبت هستند میتوانید تشریف ببرید!در کجای دنیا با زیر مجموعه و کارکنان آن چنین برخوردی می شود؟در حالی که ساعات کاریمان مانند کارمندان رسمی است و حضور و غیابهایمان کنترل می شود و برای نیم سات تاخیر باید مرخصی ساعتی پر کنیم و در صورتی که غیبت داشته باشیم باید جواب پس بدهیم اما به حقوق و پاداش که میرسد افتخاری هستیم!
لطفا واژه افتخاری را معنا کنید که شاید ما معنی آن را نمی دانیم یا تصویب کنندگان قانون یا مسئولان مستقیم ما.افتخاری تا چه زمانی ؟ 1 روز ،دو روز، 1 هفته ،1 ماه، 1 سال ،8 سال...؟
مگر نه این که کار و عمل انسان از نظر اسلام بسیار محترم و مورد تکریم است؟! مگر نه این که در اسلام تا عرق کارگر خشک نشده باید مزد او پرداخت گردد؟ آیا ارزش کار یک جوان،یک مادر یا یک پدر یا اصلا یک انسانی که روزی حداقل 6 ساعت کار میکند،به مشکلات مردم رسیدگی می کند و سعی در حل آن اگر شد از طریق سازش و اگر نه با صدور رای دارد در حالی که خود غرق در مشکلات است انقدر در این جامعه کم است؟
آیا میدانید حداقل 50 درصد پرونده های قضایی کشور در شوراهای حل اختلاف رسیدگی میشود؟
شاید نیت از تصویب قانون شورا و نهادینه کردن این ارگان در ابتدای امر صلح و سازش بین اقشار مردم بود و اعضای آن نیز اصطلاحا ریش سفیدان محل ها بودند اما اکنون اغلب اعضاهای شورا کادر جوان و تحصیل کرده علی الخصوص لیسانس حقوق هستند!
آیا در کشور اسلامی در زیر پرچم عدالت و در زیرمجموعه تظلم خواهی این کشور این ظلم رواست؟!
مردم به قوه قضائیه رجوع میکنند برای تظلم خواهی.ما به کجا رجوع کنیم و دادمان را از که بخواهیم؟
چند سال بود که اعضا و کارکنان خود را با وعده های مسولان مبنی بر بیمه اعضا دلگرم می کردند تا این که امسال مجلس محترم شورای اسلامی افزایش تعرفه های شوراهای حل اختلاف در راستای تحقق بيمه تأمين اجتماعي اعضا را تصویب نمود.
خدا میداند چه شور و اشتیاقی میان این مظلومان جامعه به وجود آمد.با این که وعده داده شد که از مهر ماه بیمه ها اعمال خواهد شد اما کم کم خبرهایی آمد که اب سردی بود بر پیکر نحیف شوراها.
در خبرها آمده که بیمه اعضای شوراهای حل اختلاف بیمه خاص است! و مطابق قراردادی که با سازمان تامین اجتماعی منعقد شده، با توجه به اینکه اعضای شوراهای حل اختلاف فاقد هرگونه رابطه استخدامی یا کارگری هستند! بنابراین سازمان تامین اجتماعی با رابطه استخدامی و میزان پاداش دریافتی پرسنل شورای حل اختلاف کاری ندارد! ولی حق بیمه آن‌ها مطابق قرارداد واریز خواهد شد! پس عملا باید شاهد همان پاداشهای حداقلی باشیم ولی باز خودمان را دلگرم کردیم که لااقل بیمه عمر که میشویم!
اما اکنون که مهر ماه در حال پایان است خبر می رسد که بودجه واریز نشده و فعلا خبری از بیمه نیست!
لطفا برای ما بی سوادها معنی کنید بودجه قرار است از کجا واریز شود؟ مگر نه این که تعرفه ها حدودا 3 برابر شد در راستای بیمه اعضا و چند ماه هست که اعمال میشود پس کی قرار است این تعرفه ها صرف بیمه شود؟ شاید قرار است که به نام اعضا و جایی دیگر هزینه شود!.
اکنون که لایحه اصلاح قانون شوراهای حل اختلاف در مجلس است عاجزانه تقاضا دارم بهبود وضعیت معیشت اعضا را هم مد نظر قرار دهید.
به خدا مدیونید اگر بخوانید و پیگیری نکنید. گفتم اول درد دلهایم را به شما بگویم که نمایندگان این کشورید ولی اگر شد نامه را به محضر حضرت آقا هم خواهم فرستاد.

بی صبرانه منتظر رسانه ای شدن این موضوع و حل این مشکل بزرگ هستیم.
خدا یارو نگهدارتان))

ali:

فقط یم کلام می تونم بگم


من از این دنیا چی میخام.


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

خدا قوت ... شما تو هیچ چیزی کم نمیذارید این موضوع دیگه ثابت شده اس :) حتی اگه دردی رو درمان نکنید لااقل مرهم هستید
- در مورد پی نوشت اینکه هیچ چیزی مثل این وبلاگ اون حس نوستالژی 6-7 سال پیش رو واسم تداعی نمیکنه... اینجا برای همه مخصوصا قدیمیاش کلی خاطره اس ... نذارید خاک بخوره ... گاهی نگاهی ...
موفق و سلامت باشید آقای نجف زاده ی عزیــز :)

هوادار:

سلام استاد دلمون خیلی براتون تنگ شده بود چه خوب که به دنیای مجازی برگشتید، حالا چه چیزی وادارتون کرد که کامنت جدید بذارید؟؟؟؟؟؟

سلام رفیق . خسته نباشی
قدیما میگفتن باقیات الصالحات . من میگفتم یعنی چی ؟؟؟
اما حالا دارم میبینم که هیچکس به این چیزا فکر نمیکنه . ولی تو با تمام توان داری کارخیرت رو ادامه میدی . برای تو آرزوی موفقیت دارم . خدا کمکت کنه .
التماس دعا
یاعلی

محسن قبادی:

سلام
دست مریضات. باز هم ماشاالله به همت بالای شما. به تلاشهای خود ادامه بدین اما خود خدا گفته که:
لا یکلف الله نفساً الا وسعها
دم شما گرم و خسته نباشین.
یا حق

محمدجواد زمان آبادي:

«... يه خبرنگار ، فعال ترين سفير ما بوده تو فعاليت هاي خيرخواهانه .....»
/////
آخ كه چه حض وافري داره وقتي سرتو بگيري بالا و بگي خدااااااااا ، من زورمو زدم ، بقيه اش حكمت و قدرت توئه. داداش تو لحظه لحظه اين اتفاقا نايب الزياره باش. يه وقتي دستور بدي ، ما هم دوست داريم در ركابت باشيما

پیشگام:

بنام خدا
با سلام و احترام
آقای نجف زاده میدونم جای این پیام اینجا نیست اما واقعا دیگه درمونده شدم، نمیدونم چطور صدامو به گوش مسئولان برسونم، امیدم به شماست که با گزارشی چیزی صدای امثال منو به گوش مسئولان محترم برسونید، اما ماجرای من:
بنده 28 ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی و لیسانس ریاضی محض(از دانشگاه امیرکبیر)و ساکن استان فارس هستم
سال گذشته در مصاحبه استخدامی وزارت دفاع شرکت کردم و قبول شدم از مهرماه سال گذشته تا حالا کلیه مرحله استخدامی از مصاحبه عقیدتی گرفته تا معاینات پزشکی و تحقیقات محلی(سه مرتبه) رو با موفقیت پشت سر گذاشتم
حدود دو ماه پیش که تماس گرفتم با وزارت دفاع گفتن کارام نهایی شده و تنها جواب استعلام از اداره اطلاعات فارس مونده، اما امروز که تماس میگیرم میگن که دولت جدید اعلام کرده که فرآیند استخدام متوقف بشه در صورتی که اگر به بهانه طرح مهرآفرین هم بخوان متوقف کنن شامل حال من نمیشه چون مهرآفرین مصوبه آذرماه 91 هست در صورتی که کار بنده از مهرماه91 شروع شده...
حتی اونهایی هم که تابستان امسال دعوت به مصاحبه شدن و تا همین مهرماه هم ادامه داشته کنسل کردن
تکلیف بنده ای که یکسال بلاتکلیف بودم و کلی آزمون استخدامی رو به این امید که گفتن کارم اینجا تمومه از دست دادم و یکسال به سنم اضافه شده و از نظر سنی لب مرز قرار گرفتم چیه؟
آخه کجای این عدالته؟
آقای نجف زاده خواهش میکنم یه سر به سایتhttp://www.estekhtam.com/ بخش استخدام وزارت دفاع بزنید تا ببینید چقدر جوون مث بنده به امید این استخدام بودن و هستن، بیش از 8000 کامنت اونجا هست...
آقای نجف زاده عاجزانه عاجزانه عاجزانه از شما برادر بزرگوار تقاضا می کنم در حق برادرانتون لطف بفرمایید و اگه براتون امکان داره این قضیه رو پیگیری بفرمایید تا ما به یک جواب روشن برسیم...

1 بچه:

کلی تعجب کردم امروز که عکس مسی رو ندیدم گفتم اینقدر نیومدی هکرا عکستونو کشیدن پایین :دی

یک فتنه گر عزیز:

سلام خبرنگارخوبی هستیا اما یه بعضی وقتا چرت میگی

سلام.
دیشب داشتم سی دی خاطره گویی جانبازان رو در محضر رهبری می دیدم. شما هم مثل اینکه اونجا بودین. شهادت دکتر رفیعی خیلی سخت بود برام. یادتونه شعرایی رو که اونجا میخوند:
گر چه دست و دل و چشمم همه آواره شده
باز هم شرمنده ام از این سر باقیمانده
......
تا ابد مردترین باش و علمدار بمام
با توام ای یل نام آور باقیمانده..

التماس دعا.
یا علی

بالاخره اینجا یه گردگیری شد!
موفق باشید

ریحانه زهره کرمانی:

سلام/با عنایت به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد شرایط مناسب برای خانواده ها به جهت افزایش جمعیت و نسل در کشور و با گذشت چند ماه از ابلاغ مرخصی زایمان 9ماهه توسط دولت هنوز تامین اجتماعی در این خصوص دستورالعملی به ادارات کل استانی ابلاغ نکرده است که این امر باعث سرگردانی ، ایجاد تنش و اضطراب و همچنین نارضایتی در مادران باردار شاغل گردیده است مستدعی است دستور به پیگیری موضوع و تسریع در ابلاغ قانون فرمایید

تو رو خدا یکی این موضوع را پیگیری کند

ناخواسته به روی سیاهم نگاه کن!
یک بار هم به خاطر من اشتباه کن!

جانا! مگر شکستن دلها گناه نیست
قربان دل شکستن تو - پس - گناه کن!

با یک نگاه می کشی و زنده میکنی
مابین مرگ و زندگی ام ، یک نگاه کن!

حتی دروغکی شده از عاشقی بگو
امشب مرا برای همیشه سیاه کن!

کشتی مرا، ولی مرو از پیش کشته ات
تابوت بی قرار مرا سر به راه کن!

بچه ها..بچه ها خیلی گناه دارن.. چن وقت پیش که شین اباد رو نشون دادن و اون سیستم گرمایشی هه! پارسال معلم روستا بودم بخدا افتضاح بود... سرما به مغز استخون میرسید بخاری مون چون خراب بود روشن نکردیم ترسیدیم..! این اتفاق بازم تکرار میشه با این وضع

سلام ازاينكه دوباره شروع به نوشتن كرديد خوشحاليم

مریم :

سلام خواهشا سری هم به دانشگاه بوعلی سینا همدان بزنید که آب شربش 300درجه آهک داره وقابل استفاده نیست اکثر دانشجوها از مشکلات جسمی رنج می برن.کیه که رسیدگی کنه؟؟؟؟؟

خسته:

به نسل بعدی بگویید:نسل ما نه سرپیازبودونه ته پیاز،نسل ما خود پیازبود که هروقت کسی مارا دید گریه اش گرفت...
چه عجب.بخدا بفکر دلتنگی ماهم باش

سلوم اقای نجفی

خوبی؟

خسته نباشید

نمیدونم این وب رو خودتون مدیریت میکنید یا ایمکه کسه دیگه ای واستون این کارو انجام میده

در هر صورت شما هم مثل ما هستید و خسته میشید

اگه دوست داشتین به وب من بیاینو بخونین

هم شاد میشید و هم خشتگیتون بر طرف میشه

منتظرم

سلام خسته نباشی

کار و تلاش برای رضای خدا ونیت خالصانه یقینا خستکی نداره پس دوست عزیز تلاش کن و از نیش زباه ها مهراس

ﻣﻦ ﺍﺯ ﻋﻘﺮﺏ ﻧﻤﯿﺘﺮﺳﻢ ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﻧﯿﺶﻣﯿﺘﺮﺳﻢ!
ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺷﮑﻮﻩ ﺍﺯ ﺑﯿﮕﺎﻧﮕﺎﻥ کهﺍﺯ ﺧﻮﯾﺶﻣﯿﺘﺮﺳﻢ!
ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭﺣﺸﺘﯽ ﺍﺯ ﯾﻮﺯ ﻭ ﺑﺒﺮ ﻭ ﺣﻤﻠﻪﺷﯿﺮﺍﻥ,
ﺍﺯ ﺁﻥ ﮔﺮﮔﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﭙﻮﺷﺪ ﻟﺒﺎﺱ ﻣﯿﺶﻣﯿﺘﺮﺳﻢ!
ﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﺧﺎﻧﻘﺎﻩ ﻭ ﺧﺮﻗﻪ ﻭ ﺩﺭﻭﯾﺶ ﮐﺎﺭﯼﻧﯿﺴﺖ .
ﻭﻟﯽ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ ﻧﺎﺩﺭﻭﯾﺶ ﻣﯽﺗﺮﺳﻢ!!!!!

حسین غلامی:

سلام بزرگوار .من از منطقه زلزله زده بوشهر( شهر شنبه )هستم.با گذشت 6ماه از وقوع این حادثه غم انگیز و قول های فراوان مسئولین هنوز و فرارسیدن فصل بارندگی هنوزمردم در چادرو کانکس زندگی می کنند بنیاد مسکن اول از همه یک سفته 35میلیونی گرفته و تهید کرد اگه سفته امضاء نکنید ساخت و ساز شامل نمیشه و حالا هم اکثر واحد ها رو تا سقف کار کرده و ادعا می کنه بودجه نداریم و بقیه کارهای ساخت وساز با خودتونه سه میلیون بلاعوض دادند برای شیب بندی -ایزوگام-خرید در وپنجره-گچ کاری ساختمان خودشون با35میلیون تا سقف رسوندند وادعا میکنند با سه میلیون بقیه کارها( شیب بندی -ایزوگام-خرید در وپنجره- گچ کاری ساختمان) انجام بدید..اقای نجف زاده یادم.به خدا ما هم لایق توجهیم و تهیه گزارشی تا بلکه گوشه ای از مشکلاتمان مطرح و شاید هم حل شود.با آرزوی توفیقات روزافزون

هفت ساله بیش وقتی در این خونه رو وا میکردم اشک توچشمام میومد.اما امروز... نمیدونم چه بلایی سرمون اومده که ذوق مرگ شدیم.!به کیان و زن داداش سلام برسون.درد های من گرچه مثله دردهای مردم زمانه نیست.درد مردم زمانه هست!من ولی استخوان بودنم لحظه های ساده ی سرودنم درد میکند...

Eli:

سلااااام عمو کامران ..
""اجرتون با خدا""
راستی ممنون که بالاخره پست جدیدتونو دیدیم
...خدا حافظتون باشه همیشه..

سلام رفیق
دلم تنگ شده بود واست
بهترینی به مولا
پاینده باش
سلامت باش
و ازدرد مردم بگو
عاقبت بخیر بشی
یاعلی


با عرض سلام
دوست گرامی ، مطلب شما درسایت جویبارنیوز درج شده است.
شما می توانید یادداشت خود را در لینک زیرمشاهده نمایید .

www.jouybarnews.com/weblog/1661

بوشهریم:

سلام.آقای نجف زاده اجرتون باشهدا.دیشب تواخبارشبانگاهی ساعت10شبکه 3یه تصویرخیلی زشت پخش شدهمایش شیردادن مادران به فرزندانشان درفیلیپین بود.خیلی زشت بودخیلی.بابازشتی تا این حد؟!تذکربدید اگه باگزارش باشه هنوز بهتر

احسنت به شما
مثل همیشه عالی...
خدا پشت و پناهتون...

شمار ایرانی(مخفف:شهید مصطفا احمدی روشن):

سلام
حامیان خواننده ارزشی خوب کشورمان"حامد زمانیگ با بیانیه ای با عنوان "حرب لمن حاربکم"دذ خدمت شما هستند.
این بیلنیه ی پیرامون اخرین اهانت شاهین نجفی به ساحت مقدس امام زمان و رهبری عظیم الشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.
برای خواندن متن بیانیه کافیست در موتورسرچ گوگل پارسی سرچ کنید:سنگری در دیار باران
نحن صامدون حتی اخر نفس

سلام کامران جان
من خیلی با گزارشهات حال میکنم.
دست مریزاد.
ان شاء الله موفق باشی
منم چند تا وبلاگ دارم یکیشم همینه که آدرسشو گذاشتم.
کم و بیش مطالبش تولیدی و گاها اقتباسیه.
اگه قدم رنجه کنی و یه سر بزنی و نظرتو بگی ممنون میشم.
البته باعث افتخاره که شما سر بزنی و درمورد مطالب من نظر بدی.
به هر حال دوستت دارم.

بهمن:

سلام
خسته نباشيد من ازطرف جمعي از پرسنلوزارت نفت شاغل در مناطق عملياتي ماهشهر و عسلويه
مشکاي داريم هرچه سعي کرديم به مهندس زنگنه برسانيم نتونستيم
مي تونيد براي ما کاري کنيد و نامه ما رو به ايشون برسونيد
شرمنده محبت شما از طرف جمع کثيري از پرسنل
Bahman.bspc@yahoo.com

فاطمه:

ای ک دستت میرسد کاری بکن
دریاچه هامون به عنوان هفتمین تالاب بین المللی جهان و بزرگ ترین دریاچه آب شیرین كشور تقریباً برای همیشه از روی نقشه جغرافیایی پاك شد .
آقای نجف زاده دستت میرسه کاری بکن مردم شهر من 32000هزار نفر کوچ کردند رفتند از این شهر 32000هزار چرا مسئولی نیست ک جواب گو باشه چرا ساکت نشستید
برای دریاچه ارومیه ک دریاچه شور هست مردم ملتم آمدت نشست و جلسه گذاشتن واسه دریاچه ما ک آب شیرینه کاری نمی کنه
چرا کسی صدای مردم شهر منو نمیشونه
چرا باید مردم شهر من از بی آبی برود ب شهر دیگر در حالی ک آب زابل داره به زاهدان میره
مردمش دارن از بی آبی میرن

چرا حق آبه شامل حال زابل من نمی شود

چرا ملت من کاری نمی کنن

چرا مردم من زیر خوار ها خاک دفن شوند و شهرهای دیگر سیستان و بلوچستان در ناز نعمت باشند

با سلام خدمت آقا كامران من طراح وب سايتم خوشحال ميشم براي بهبود كيفيت سايت برايتان يك سايت شخصي خوب طراحي كنم خوشحال ميشم چون از تيپ خبري شما خيلي خوشم مي آيد در صورت تمايل من درخدمتتونم
09372

دانشجوی دانشگاه هرمزگان:

سلام
من مومنم به اینکه تو از جنس مایی...! حرف دانشجوهای هرمزگان هیچ وقت بجایی نرسیده یعنی گوش شنوا نبوده یا بوده و نشنیده گرفته(از زیر مسءولیت شونه خالی کرده!!!) مومنیم به اینکه تو امید مایی چون از جنس همین مردمی...
این دانشگاه در خارج از شهر واقع شده، از سال 90 تا به الان سرویس ها هیچگاه دارای برنامه ریزی نبودن و همواره با نبود سرویس افزایش کرایه پراخت هزینه های گزاف(در یک دانشگاه دولتی)مواجه بودیم، همچنین از 1 آبان 92 این اعتراضات به وضع سرویسا ها شروع شده و همچنان ادامه دارد اما هیچکدام از مسئولین جوابی و راه حلی برای این مشکل ندارند! متاسفاته صدا و سیمای هرمزگان هم با توجه به درخواستهای متعدد دانشجویان حتی یک بار این مساله را رسانه ای نکرده...!
شما "امید" ما برای مطرح کردن و پیگیری این مساله هستید....... خواهش میکنم اگر راهی بنظرتون میرسه که از آن طریق پیگیری کنیم با ما در میان بذارین... تمام دغدغه ی بچه های این دانشگاه فقط و فقط سرویس شده نه علم آموزی نه تولید دانش.... خواهش میکنم این موضوع را رسانه ای کنید شاید از هرمزگان بالاخره صدایی شنیده بشه!
این هم پستی در رابطه با مشکلات قبلی این سرویسها
http://hormozganuni.ir/index.aspx?siteid=438&pageid=40105&newsview=257224

zahra:

شمایی که ادعاته مردمی ای و دردهای مردم رو میدونی!حس میکنی!
وقت حوصله کامنتهای ما رو نداشته باشی واییییییییی به حال مسئولا.
(چن با کامنت گذاشتم،ولی چ فایده.
you to go in one ear and out the other.

دیگه واقعا داشت حالم از بلاگت .......)
کجا داری میرییییییییییی؟

کارون:

آقای نجف زاده خداقوت
تو رو خدا شما به داد ما برسید رودخانه کارون دچار بحران شده. ی گزارشی راجع به این موضوع تهیه کنید سیمای خوزستان که ی قدم ناقابل برنداشته لااقل شما ی کاری بکنید ممنون.مردم خوزستان از این موضوع خیلی نگران هستند

لطفادرباره زمینهای شهرک ولایت واقع 30کیلومتری ایرانشهراستان سیستان وبلوچستان که ازطرف بنیادمسکن سپاه درسال81واگذارگردید وامثال بنده به قیمت 1تا4میلیون تومان آنهم به پول آنزمان خریداری نموده واکنون هیچ کس منجمله استانداری هم جوابگو نیست که چه باید کردبا این مبلغ میشد درمنطقه زیبا شهرزاهدان زمین خرید که الان تا400میلیون تومان معامله می شود.تاحالابرای ساخت انها هیچ اقدامی صورت نگرفته وزمین هم بجای انها نمی دهند.البته همان زمان توسطمسول وقت مسکن سپاه اختلاس گردید.گفتندزمینها غیرقانونی واگذارشده البته دفترچه داردوماهم قوالنامه محضری داریم.لطفاپیگیری نمایید.ممنون اجرکم عندالله.بنده ایمیل ندارم مال روزنامه زاهدان رانوشتم

b.sh:

سلام خداقوت آقای نجف زاده _من خیلی سعی کردم با اخبار 20:30تلفنی ارتباط برقرارکنم اما نشدما تو شهرمون یه درمانگاه داریم با17یا18نفر پرسنل که این درمانگاه جواب گو نیست جمعیت شهرما3500نفر است مابه شورای شهر هم مراجعه کردیم اماجواب سر بالا میدن وحاشیه میرن شه مااستان همدان شهر ملایر بخش سامن است اگر شب دل ما درد بگیره دکترندارن روز هم به این صورت دستگاه فشار نداره این پرسنل دارن حقوق از دولت میگیرن اما کار نمیکنن هر وقت میری میگن دکتر نداریم دارو نداره حتی یه شربت کسی اونجا تصادف یا مریض بشه باید بمیره چون شهر ما مسول نداره اداره بهداشت نذارت نداره فقط سر ماه حقوق بگیرن اماکار نه ممنون میشیم که شما پیگیری کنیدچون جواب نمیدن اما شما یه خبر نگارید اگه خواستید بیاید اینجا از نزدیک ببینید ممنونخداعمرت بده پیگیری کنید مادر فشاریم

دهقانی:

سلام و خسته نباشید
من دانشجوی دانشگاه فردوسی هستم.
اتفاقات خیلی تلخی داره داخل دانشگاه می افته که از گلوی هیچ کس پایین نمیره ! از اخراج شدن هم باکی نداریم اما دستمون از همه جا کوتاهه...
تو رو خدا کمکمون کنید...

ناشناس:

صریحا مواردزیررا در 8.30بگو1-جلوی افزایش لجام گسیخته قیمت ها کی گرفته میشود و کی پاسخگو است.2- چرا وزیر صنعت از روی خواب و خیال میگوید نرخ فعلی خودروها نرخ کف است میخواهد جیب کی را پرکند و جیب کی را خالی 3- به مسئولین بگو مارا به خیر شما امید نیست شر مرسانید

یک همکار:

یکبار خاطرات دانشجوی پزشکی رو خوندم که نوشته بود (در سکوت زیست هنر است و ما این هنر را نداریم ایکاش لال میشدم همچنان که گاهی لال میشوم وارامشی سرتا سر وجودم را میگیرد)به نظر من سکوت خود بزرگترین حرفهاست

سلام کامران جان قرار بود یک ماه بعد از تحویل گرفتن دولت برید نگاه کنید چه تابلویی روی دیوار دفتر رییس جمهوره. در ضمن می تونید در بیارید مبنای نگذاشتن پایین اومدن دلار چیه?دلار پایین بیاد به ضرر چه کسانی هست که اینقدر قدرت و نفوذ دارند. قیمت خودرو با توجه به پایین آمدن دلار چه توجیهی دارد. یعنی این خودرو سازان اینقدر پول دارند هر کسی رو بخرند?

دانشجوی دانشگاه هرمزگان:

روزی 100تا 100تا از سایتتون بازدید میشه شما یه نیم نگاه به اینجا بنداز و نظرات رو تایید کن ما که صدامون تو شهر خودمون به صداوسیما نمیرسه از اینجا هم توقعی نمیره..... ظلم و ناحقی تا کی؟؟؟
چرا الان یک هفته اس روز و حتی شب تا ساعت 9 در دانشگاه هرمزگان اعتراضه ولی هیچ کس پاسخگو نیس!
رییس دانشگاه حتی چند ثانیه حضور پیدا نکرده!!!!!!!!!!!!

هوادار:

سلام استاد ما منتظر پست جدیدیم چشم انتظارمون نذار

دانشجو:

با سلام وخسته نباشید: 1392.8.9 َ
ما دانشجویان دانشگاه هرمزگان هستیم و ملتمسانه خواهشمندیم که این موضوع را حتما پیگیری نمایید
دانشگاه هرمزگان در 9 کیلومتری جاده میناب قرار دارد و خوابگاه دانشجویان روزانه در خود دانشگاه مستقر است،در دانشگاه هیچ فروشگاهی وجود نداردَ که برای خرید حتی نان هم باید به مرکز شهر رفت.دانشجویان مستقر در شهر هم مشکل ایاب وذهاب دارند ودر حال حاضر هیچگونه سرویس دهی وجود ندارد.فاصله دانشگاه تا مرکزشهر 20 کیلومتر است و هزینه هر رفت وامد به شهر 16000تومان است که برعهده خود دانشجو میباشد.
سرویسها به گونه ای بوده اند که قبلا دانشجویان روزانه خوابگاهی وحتی دانشجویان سطح شهر برای هر رفت وامد هزینه ای پرداخت نمیکردند اما طی یکسال اخیر دانشجو برای این مسیر 1000 تومان پرداخت میکردند وحالا سازمان اتوبوس رانی اعتصاب کرده و درخواست افزایش هزینه ها را دارد.رئیس دانشگاه جناب اقای دکتراحمد نوحه گر میگویند این مشکل در حیطه کاری من نیست و پاسخگوی اعتراضات دانشجویان نمیباشند. عاجزانه درخواست پیگیری شما را داریم.
با تشکر

سلام جناب آقای نجف زاده
لطفا از موسسه "محک" یه گزارش تهیه کنین
من از نزدیک شاهد خدمات ارزنده آنها به کودکاتن سرطانی بوده ام
انشاءالله همیشه شما را سرحال و قبراق ببینیم
ممنون از اینکه وقت می ذاری

دیر سر زدی ولی خوش اومدی دوباره.

آدم باید گاهی خاک دلشو هم گرد گیری کنه، مثل تو با با انجام کارهای اون دنیایی!

سلام...
خوبین ؟
منم خوبم شکر خدا ...
چیزی ندارم بگم ... حرفهام کلیشه ای میشه !
همین بس که زنده باشین و سربلند

سلام...خیلی دلم میخواست این حرفارو بگوش همه برسونم راهی بخوبی شما پیدا نکردم...
میخوام بگم یکم درباره هنرونوع زندگی ورفتارمون برای مردم بگین شاید باشن کسایی که بیدارشن....
میخوام بگم حق مانیست لباسای خارجی که حتی نمیدونیم نقش روش چه منظوری داره بپوشیم....
حق مانیست که چشممون زیباترین ساختمونی که میبینه فقط فرق رنگش بابقیه باشه...
حق مانیست تومدارسی درس بخونیم که فضایی خسته کننده داشته باشه.....
حق مانیست ازخواننده هایی حمایت کنیم که حتی خودشون نمیدونن دارن چی میخونن...
حق مانیست طبیعتمون یکی یکی نابود بشه وما فقط تماشا کنیم.....
حق مانیست بچه ها توخیابونا کارکنن ومافقط نگاشون کنیم...
حق مااینا نیستن از دنیا....که حتی واقعیت هارو هم نبینیم...اقای نجف زاده اینا حرف یه نوجوونه ایرانیه که میخوادکشورش تودنیا دیده بشه ولی نه بافقرفرهنگی...نه بامعتاداش...نه باتورمش....
احساس میکنم هنوزم امیدی هست که برگردیم به دورانی که ایران بهترین تمدن دنیارو داشه واولین شیشه هارو تومعماریش بکار برده...اولین منشور اخلاقی جهان رو داشته...کمکمون کنید...ایران نیاز به کمک شما وادمایی مثل شما نیاز داره....ممنون از زحمات بی شمارتون...ای کاش ادمایی مثل شما زیاد بشه تودنیا....

سلام جناب نجف زاده عزیز
خوبی برادر عزیز؟ امیدوارم همیشه سرافراز و پاینده باشی
آقا درمورد یه گزارش فوق العاده مهم میخوام درباره اش باهات صحبت کنم
چطوری میتونم این ارتباط رو باهم داشته باشیم؟
خوشحال میشم بهم پاسخ بدی و منتظرت تماست هستم.
محمد مهدی ریحانی
دبیر انجمن فناوران پزشکی هسته ای ایران

1:

آقا بنده

وحید:

سلام

رفتم دیدم ارتباط با مای سایتت کار نمی کنه

یه مورد عجیب دارم که خواستم بگم و درخواست کنم روش کار کنی


ما 8 آبان ماشینه مگان خودمونو بردیم نمایندگی سایپا (محسنیان) تو خیابان دولت.
روزه قبلش دزد زده بود شیشه جلو ماشین و ضبط منو برده بود.خلاصه بعد از پیگیری شدیدیم معلوم شد شیشه عوض شده اما قاب روی کنسوله جلو رو ندارن ( دارن با قیمت بیشتر میخوان بندازن به ما ) بعد از 8 روز امروز 16 آبان ماشینو گرفتم
1- شیشه جلو مثلا قرار بود فابریک باشه اما چینیه و رنگش با بقیه فرق داره
2- شیشه زدگی داره
3 کنسولم کلا بازه و تمام سیم ها و قطعات داخل ریخته بیرون
چون 5 شنبه بود هیچی هم نبود که ما اعتراض کنیم بهش
اگر عکس های ماشینو ببینی باور نمی کنی من تحویل گرفتم ماشینو
فکتورم هست ، عکسام هست گزارش پلیسم هست بیمه نامم هم هست
بابا پرایدم نبوده بگیم حالا........مگانه!!!!!!
اگر ایمیلی راهی چیزی هست لطفا بده که عکس ها رو بزارم و ببینی و از تعجب کف کنی!!!نمایندگی چیه جنگله!!!!!
در ضمن کلی ماجرا را براتون خلاص کردمو اگه بشه کلش رو می گم خدمتت
منتظره شما هستم
یا علی
ممنون


قندچی

سلام :

سلام اقای نجف زاده لطفا نامه فارغ التحصیلان بیکار به وزیر اموزش وبرورش راشما اطلاع رسانی کنید

لیلا ح:

چنان با نیک وبدخوکن که بعد از مردنت عرفی
مسلمانت به زمزم شوید و هندو بسوزاند
خدا پشت و پناهت خبرنگار...

قیصری:

سلام
کاش سری هم به آموزش و پرورش ایلام بزنید که در مدارس راهنمایی معلمان ابتدایی معاون و دبیر هنر و مربی بهداشت و... هستند ودر مدارس ابتدایی دبیران دینی و عربی و دبیران ادبیات تدریس می کنند!!!!!!!!!!!!!!!لطفا نامی از من نبرید.

سلام آقاي نجف زاده عزيز . هميشه افتخارم اين بوده است که در خانواده اي متولد و بزرگ شده ام که تمامي افراد آن از پدر بزرگ ، پدر ، مادر ، عمو و برادر و خودم خبرنگار بوديم ( بوديم !!!) ولي وقتي شما و گزارشات بسيار زيباي شما را مي بينم متوجه مي شوم پشه اي هم نيستم . هميشه کلي کتاب و مجله و روزنامه دور و برمان بود ولي وقتي اسم کامران نجف زاده مي آيد سرم را برمي گردانم و حتما ششدانگ حواسم به صحبتهاي شماست. هميشه هم عاشق گزارشات شما بودم . سبک گزارش و فن بيان شما نسبت به ديگر همکارانتان متمايز بوده است .البته خيلي هم خطر مي کنيد . اميدوارم هميشه سلامت و موفق باشيد .

فاطمه:

سلام آقای نجف زاده لطفاً به داد جوونای بیکار دهه شصتی برسید و حرف اونا رو به گوش مسئولین برسونید من و تعداد کثیری از جوونای تحصیل کرده ی همین مملکت به امید استخدام در آموزش و پرورش رشته های مرتبط رو تو دانشگاهها خوندیم و خیلی هزینه کردیم ولی حالا که میخواییم نتیجه ی زحمتهامونو بگیریم آموزش و پرورش به ما اجازه شرکت در آزمون استخدامی رو نمیده و فقط میخواد فارغ التحصیلای دانشگاه فرهنگیان رو استخدام کنه ازتون میخواییم که این موضوع رو پیگیری کنین تا انشاا... در آینده خبرهای خوشی رو بشنویم. با تشکر.

بااحترام:

باسلام اقای نجف زاده ماکه به هرکجا داد زدیم کسی صدایمان رانشنید شما لطفی بکن وصدای نامه بیش از 2هزار فارغ التحصیل رابه گوش وزیر اموزش وبرورش ومسیولین برسان نامه در سایت estekhtam.comموجود میباشد به خدا این همه در مجله خبری مینشینند وبیکاری در امریکا واروبارامسخره میکنند وضع ما هزاران بار از انها بدتر است

زهرا:

باسلام
آقای نجف زاده خواهشا به نامه فارغ التحصیلی 2000 دانشجوی بدبخت و بیکار رسیدگی کنید ازتون خواهش میکنم.

جناب آقای نجف زاده
سلام
در روز جمعه 17/8/92 در بخش خبری ساعت 30/19 شبکه خبر نقل قولی از رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفته شد که درهنگام نقل قول ، عکس آقای پور محمدی وزیر فعلی دادگستری به نمایش در آمد . فکر کنم شبکه خبری ها از عزل و نصب ها عقب افتاده اند گفتم شاید به در صرفا" جهت اطلاع شما بخورد. راستی الان که من در حال نوشتن کامنت هستم شما ژنو تشریف دارید . خدا قوت

سلام حاجی
چه عجب!!!!!!!!!!!!!!!کلی تعجب کردیم که بالاخره دستی به این سایت بسیار گرد وخاک گرفته کشیدید....
خب حالا میخواین بیشتر از این شرمنده نباشید دستتون میرسه به عنوان یه خبرنگار محبوب وفعال کاری واسه ملت سیستان وبلوچستان بکنید.
واقعا به مردم زابل تو این کشور از همه لحاظ ظلم شده.
دریاچه هامون خشک شد هیشکی به دادش نمیرسه.
مردم زابل از طوفان ها و محرومیت های بیش از حد به بقیه استانها پناه میبرن.
خواستن جلوی کوچ کردن مردم رو بگیرن وزیر کار دولت جدید رو اول همه فرستادن زابل تا مثل بقیه وعده ووعید دروغ به مردم بدن.
حالا ببینیم چقد در اینده به حرفاشون عمل میکنن ویه کار خونه واسه جوونای بیکار این شهر میزنن...
ایشالا شما پی گیر این موضوع باشید....

بروی حسین به کهکشان می ارزد


یک موی حسین بر دو جهان می ارزد


گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست


گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

-------------------------------------------------

babak :

سلام.اقای نجف زاده من در یک روستای دور افتاده در لرستان معلمم.اقای وزیر خان گفته بود از بچه ها پول نگیرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پس چرا مدارس این قسمت از ایران عزیز پول نفت مدارس را از دانش آموزان بدبخت بیچاره می گیرند؟؟؟؟؟؟//!!!!!!!!!!!

سلام آقای نجف زاده شجاعتتون در بیان واقعیت ها واقعا بی نظیر وخارق العاده است.

:)

فرزانه:

سلام خبرنگار محبوب ما،ممنون از خبرهای زیبایت... از اون جایی که یادم میاد اولین تصویرتان در ذهنم یه پیراهن چهارخونه ی قهوه ای هست از اون به بعدش اکثر گزارشای خبریتونو دنبال میکنم مامان اینقد حرصتونو میزنه وقتی میرید کشورهای که اوضاع آشفته ای دارن ...جنگ... یادمه وقتی سوم هنرستان بودم یکی از دبیرام میگفت یکی از بچه های مدرسه روز تولد امیر کیان شیرینی پخش میکرد تو مدرسه... این نشان از عشق مردم به شما و خانواده تونه.
ان شاالله همیشه پیروز و سلامت باشید. اجرتون باسیدالشهدا

درباره

این صفحه حاوی یک نوشته از سايت که در October 20, 2013 2:56 PM ارسال شده می باشد.

ارسال قبلی این سايت ماجرای مصاحبه من با "مسی"! بوده است.

ارسال بعدی این سايت ظریف کامنت هایش را می خواند است.

در صفحه اصلی و یا با دیدن آرشیو می توانید موارد خیلی بیشتری پیدا کنید.