« پرویز پرستویی-مهمان وبلاگم | صفحه اصلی | یک کارگر معدن چقدر عمر می کند؟ »

بچه های شین آباد

در زندگی خبرنگاری روزهایی هست که فراموش نمی شود.گاهی خاطره ها چیزهای مزخرفی هستند.وقتی مستند نرگس را می ساختیم که حکایت پردرد بچه های سوخته روستایی دور بود،متوجه شدیم که با گذشت چند سال هنوز دیه آنها را پرداخت نکرده اند.
تماس گرفتم با دفتر وزیر.با روابط عمومی.چند روز آنها مارا پیچاندند وما به خود پیچیدیم. گفتند وزیر وقت ندارد و این برایم خیلی خنده دار بود.من می دانستم حتی آنهایی که سر پیچ جاده مدرسه جلوی ما را گرفتند که چرا اینجا آمدید و یکساعت و نیم نرگس و دوستانش را که امتحان هم داشتند معطل کردند از طبقه چهارم ساختمان سپهبد قرنی،ارشاد می شدند!
بالاخره قرار با وزیر جور شد.تا وارد اتاق مصاحبه شد گفت:"همین کارها را کردی که از فرانسه اخراجت کردند"...کمی مکث کردم و لبخند زدم.گفتم خسته نباشید آقای وزیر...بازگفت:"برای چی نبش قبر می کنی؟!".
دیدم ممکن است قاط بزند .زود میکروفن یقه ای را گرفتم دستم و رفتم روی پیراهنش نصب کنم.در همان حال گفتم:" آقای وزیر اول اینکه سالها گذشته و شما اگر لااقل پیگیر دیه این دختر بچه ها بودید دیگر نیازی به این قایم موشک بازی نبود.گفتم باز هم در مدارس ما بخاری های نفتی هست و باز امکان فاجعه می رود"...
وزیر گفت:"دیه آنها بزودی پرداخت می شود".گفت:" تمام بخاری های نفتی را جمع کردیم". گفتم: تمام تمامشان را؟گفت:" بله".
مصاحبه تمام شد..آقای وزیر بعد از پخش مستند واحد مرکزی خبر در مصاحبه با روزنامه همشهری گفت : کاری که آن مستند علیه آموزش و پرورش کرد صدای امریکا هم نکرد!!
گوشه همان روزنامه نوشتم :"من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف/تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد".
ss.jpg


بگذریم.آن مستند واحد مرکزی خبر که پخش شد یکی "نرگس"بود که شب زنگ زد و گفت" ممنونم عمو".بعد دیه بچه ها هم پرداخت شد.این را تاثیر رسانه ملی و لطف خدا می دانم.
چند وقت بعد تصویری دیدم از همکارانم در شهرستان که باز بخاری نفتی در کلاس بود.این بار زنگ زدم به یکی از اطرافیان وزیر.گفتم اینها را جمع نکرده اید و نشانی دادم وگفتم :"باز ممکن است فاجعه ای از راه برسد.جمع کنید تا قبل از اینکه بچه های مردم به مشکل بخورند و سوژه شوید".
آقای وزیر! نفهمیدم پیغامم را گرفتید یا نه.
الان هم من این یادداشت را چندین و چند روز بعد از این حادثه مدرسه شین آباد نوشتم .خواستم این موج بخوابد و اصلا به من ربطی ندارد شما باز می مانید بر صندلیتان یا نه .برخی ها طوری به صندلی هایشان چسبیده اند که گویی از روز اول با همین ها بدنیا آمده اند!
من فقط بعنوان یک خبرنگار می خواهم بدانم پیغام آن روز من رسیده یا نرسیده هنوز...؟


*روزنامه جام جم-دوشنبه 27 آذر 91

ارسال نظر

نظرات (186)

مقدم:

کامران عزیز.برایت آرزو می کنم همیشه در قلب مردم بمانی و خدا بخاطر تمام این کارهای خوبت هر روز نوازشت کند.تو خبرنگار قلب های مایی.

غزل:

این بخاری های نفتی هستند ک باید صندلی هاشون رو ترک کنند آقای نجف زاده. شک نکنید!

http://www.kffr.com/musicvideo.php?vid=32a148bd7

لعنت به نفت

لعنت به بخاری نفتی

لعنت به آتش

لعنت به میز و صندلی ریاست

........

ن عزیز روحت شاد و یادت گرامی باد

مرسی از مطلب ارزشمندتون

نبوی:

سلام
از شما بخاطر این همه دلسوزی ممنونم
دو سال پیش وقتی دوران سربازی را میگذراندم
در محل خدمت (که در بیابان بودیم،)یکی از این بخاریها را داشتیم، شب اول که روشن کردیم
نیمه های شب بخاری خراب شد و نزدیک بود چند نفر سرباز را به کشتن دهد.

القاسی:

با سلام

اینجانب ماندنی القاسی در روستای دوردست خوزستان زندگی میکنم.

درمهرماه 1383 در اصفهان دخترم توسط شوهرش به طرز فجیعی به قتل رسید و در حدود 6 سال با بدبختی و دوندگی های زیاد حکم قصاص در دادگاه نجف اباد صادر گردید. دیه ی 340 میلیون ریال معادل سی و چهار میلیون تومان ( یک دوم فرد مسلمان) در تیرماه 1388 به حساب دادگاه واریز گردید. و پرونده ای برای تایید قصاص به دیوان عالی فرستاده شد و متأسفانه در حدود سه سال و نیم هیچ خبری از پرونده نشد. شکایت زیادی شد ولی باز هیچ اقدامی نشد. دفعات زیادی برای پرس و جو این پرونده رفتیم ولی هیچ جوابی نگرفتیم و مدام میگویند این پرونده بررسی نشده است.

چرا این پرونده در طی این سه سال بررسی نشده؟

خواهشا در این مورد ما را بررسی کنید تا این جریان را رسانه ای کنیم.

با تشکر

لطفا راهنمایی خود را از طریق JAVA GHASI@YAHOO.COM یا با شماره همراه 0916.....8310 در میان بگذارید.

لیلا بحری:

سلام . خسته نباشید
شهرک دریا واقع در تهرانسر خیلی دزد داره تو روز روشنم دزدی میان خونه ی مردم و دزدی می کنن انقدر راحت ، با سلاح سرد تن مردم می لرزونن و باعث وحشت میشن اما انگار کسی نیست بخواد جلوی اینارو بگیره. تورو خدا پیگیری کنید تو خبرتون اعلام کنید شاید مسئولین از خواب بیدار بشن

میثم:

سلام آقای نجف زاده .خسته نباشید
کاش همه مثل شما وجدانی بیدا داشتند.

شورشی:

دیروز صبح که کتاب خبرنگار ژنرال دوگلِ 8000 تومنی ات را 6000 تومن خریدم نمی دانی ته دلم چقدر ذوق کردم!!
بلاخره 2000 تومنِ دانشجویی هم برای خودش عالمی دارد!
ولی وقتی شبش خواب را از چشمانم گرفتی با مطالبت، فهمیدم بابت آن 2000 تومن راضی نبوده ای حتما که باید می شد قرص تا خوابم ببرد!!
عجب قلمی داری آقای نجف زاده....
عجب دلی داری....
عجب کله ای داری بشر...!
خوش بحال صداوسیما که کشفت کرد
خوش بحال ما که خبرنگاری مثل شما داریم
دعایتان می کنم
دعایمان کنید

آزادوار:

ظاهرا سهم کودکان سرزمین من از نفت، سوختن است و بس.

ای کاش این "معلم" وزیر آموزش و پرورش بود...!

http://www.asriran.com/fa/news/246092/%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D9%88%D8%AF

الهام:

سلام
علاوه بر اون حادثه ی 15 آذر مثل اینکه امروز هم یه مدرسه ی دیگه در روستای طبسین شهرستان نهبندان از توابع خراسان جنوبی دچار حادثه ی مشابه شد. علتش هم همون بخاری نفتی بوده متاسفانه....

آرمان:

کامران عزیز پیغام شما رسید . . .
لبخندی زدم و با جدیت بیشتری بر صندلی خویش نشستم
من همچنان مشغولم و به کار خود ادامه می دهم !
همین کار ها را می کنید . . .

زهرا_ض:

از دیروز تا حالا برخورد وزیر اموزش و پرورش با برخورد اوباما مقایسه میکنم،اوباما با اون طرز فکر و کشتار بچه های عراق و... انقدر سیاست داشت چند باری نمادین اشک پاک کنه،اما این جناب حاجی بابایی ،اولین برخوردش میشه خنده و که چرا صدام نکردید من بیام خاموش کنم !از طرفی حرف استاد جامعه شناسی که میگفت من برای همون اطرافم، باهزینه ای که فرستادن برای ترمیم مدرسه ها استخر ساختن برای معلمین!از طرفی پنجره های مدرسه که مثل زندان بود،از طرفی تهران که هِی آسفالت رو آسفالت میریزن،از طرفی دست های سوخته بچه ها!
فقط اینو میدونم که خیلی ها دوست دارن در این مواقع فراموشی خود خواسته بگیرن!

زهرا_ض:

برادر قسمت پایین عکس دوباره copy، paste کردی،
گزارش امروز رو از اون ارتفاع دیدم،خدا قوت!
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد !

سارا:

سلام مابرای عکسها متاثر شدیم.برای شما بازدید مکانی پیشنهاد میکنیم .که به زمان حکومت ذلقرنین برمی گردد.

علیرضا محرابی:

اگر آقای وزیر معتقدبودن که هدف وسیله رو توجیح نمی کنه،درحال طی کردن مسیر موفقیتهاشون و افزایش محبوبیتهاشون شاید هم دستی به سر این کوچولوها می کشیدن :)

سلام دوست عزیز

بعضی اوقات آدمی عاجز است تا مطلبی و حرفی را بر زبان آورد چون اگر نگویی که باید از غم ودرد خونین جگر بشی و بمیری و اگر هم بگویی فقط زحمت گفتنش برایت می ماند چون معمولا گوش شنوایی وجود ندارد بعضی ها اصلا نمی شنوند و بعضی های دیگر کم شنوا هستند ولی خدا کنه که نیت های ما از پذیرفتن هر عنوان و مسئولیت حتی رفتگری فقط قرب الی الله باشه و الا که نمیتونیم جواب خیلی ها رو بدیم حالا خدا و روز قیامت و حساب و کتاب جای خودش بمونه!والعاقبه للمتقین

سلام جناب نجف زاده عزيز و محبوب و دوست داشتني.

هميشه به خودم ميبالم که شما هموطن ما هستي.همدرد ما.همدل ما.هم ميهن ما.

هميشه خبرهاتون و گزارشهاتون رو دوست داشتم.شما تنها خبرنگاري هستي که شجاعت حرف اول رو توي کارهاتون ميزنه.شجاعت شما وقتي به من و امثال من ثابت شد که اون گزارشتون رو درباره اخراج از فرانسه را ديدم.

خبرهاي شما هميشه صادقانه و دلسوزانه بوده و هست و خواهد بود.

هميشه براي سلامتي و موفقيتتون دعا ميکنم.

يا علي مدد.

دکتر اشتهاردی:

امیدوارم خدا تو را با این همه نیکی به بهشت ببرد.

محمد:

با سلام خدمت خبرنگار عزیز جناب آقای نجف زاده
یه خواهش داشتم ازتون . لطف کنید به بچه های قسمت سرزده اخبار 20:30 بگید یه سری به اداره کل فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد تو خیابان پاسداران بزنن حتما سوژه های خوبی پیدا میکنن و شاید سبب خیر بشن و افرادی مثل بنده زودتر به مدرکشون صادر بشه نه 5 ماه و 6 ماه بعد از 1000 تا پیچ و خم اداری. لطفاً پیگیری کنید.ممنون

وحیدغرقی شفیعی:

سلام کامران خان عزیزکه باتمام وجودم دوستت دارم.چندی پیش مصاحبه با پرویزپرستویی ودیداراز حاج کاظم رادیدم...واشکهای پرویز....کامران جان من جانباز 15درصدشیمیایی هستم.
ومدیراموراداری پارک ارم متعلق به بنیادمستضعفان.اخیرا موفق به اخذمدرک لیسانس شدم ودرحال حاضردانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی هستم.وقتی مدرک کارشناسی خودرامطابق قانون تسهیلات استخدامی جانبازان جهت افزایش مقطع تحصیلی وافزایش گروه به پارک ارایه نمودم مدیرعامل تمام قد مانع انجام این امر گردیده است وبنده از شهریورتاالان کماکان دنبال حق خود هستم.این درحالی است که آقای مدیر عامل(جهانگیر)در بدو ورود موبایلهای میلیونی برای خود و معاونینش خرید ودر ادامه پژوهای معاونینش رادراقدامی خودجوش اتومات نمود.الان هم با پول بیت المال وکیل گرفته که مانع افزایش حقوقم شود!!!!!!توروخدا شما بیاییدحرف دل ماروبه گوش روسای دست بالای ایشان برسانیدماصدایمان به جایی نمی رسد اگه حرفی بزنیم میشویم ضدانقلاب. خاطرنشان می نمایدبنده برادرشهیدهم می باشم.درآخراگرامربفرماییدحاضرم حتی صدا وتصویرمراهم پخش نمایید.کامران جان درد دارم.راه طولانیست ومن خسته ازسرفه ها وخلطهای خونی دوران دفاع مقدس.......091---00426وحید غرقی شفیعی

محسن:

سلام
مهم نیست که در مورد آدم چی بگن یا به تهدید چیا بهش بگن کامران جان کما اینکه میدونم چه مشقت هایی کار شما داره
اما خیلی خدا رو سپاس می گم که قلمی شیوا به دست مردی بزرگ به نام کامران نجف زاده می تونه ناگفته های زمان رو در هر نقطه از جهان به نگارش در بیاره و براش مرزی وجود نداشته باشه
همین که اعلام میشه گزارشگر کامران نجف زاده من که اینطورم به ولع بیشتری نگاه می کنم انگار دارم به یک فیلم کوتاه معناگرا نگاه می کنم
هر جا هستی امیدوارم خدا یارت باشه و در کارات پیروز و پیروزتر باشی داداش گلم
داداش کوچیکت محسن از بندرعباس

عادل فرحانیان:

به نام خدا
جناب آقای کامران نجف زاده
با سلام
من عادل فرحانیان از بندر امام خمینی در استان خوزستان می باشم. ای کاش سفری به این منطقه داشته باشید و از وضعییت رقت بار و فجیع مدارس این منطقه داشته باشید. مدارس شهرک دستغیب : مدارس دخترانه 13 آبان ؛ و ... . تا ببینید ما دست کمی از مدارس شین آباد و مابقی مدارس بی امکانات نداریم. آقای وزیر هم که گوش شنوا ندارند تا آدمهایی مثل شما زحمتکش و صادق در حرفه خود باشند شاید بتوان کاری کرد.
از زحمات جنابعالی که صادقانه و خالصانه و با شجاعت در انجام آن هستید کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.

بابافریاد:

خداوندا به فریاد دلم رس
کس بی کس تویی ما مانده بی کس
...

پایدار باشی کامران عزیز

سلام. روی قصر امیر کویت نوشته‏اند:"لو دامت لغیرک لما وصلت الیک". فکر کنم سردر وزارتخونه‏های ما هم چنین چیزی رو بنویسند برای یادآوری حضرات بد نباشد.
جناب آقای نجف‏زاده خدا توفیق روزافزون نصیبتون کنه.

كاش يكي از اين بچه ها مي تونست به وزير زنگ بزنه و بگه: ممنونم عمو!

محمدپور:

به داشتن خبرنگارانی مثل شما افتخار میکنم. اما در مورد برخوردهای دولتی ها چه بگویم!!!!!! :
من از روئیدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمیگردد از این بالا نشستن ها
یا حق

اکبری:

سلام
آقای نجف زاده بسیار ممنونیم
حرف هایی می زنی .... که نمی توان بحث کرد.
عالی، عالی

ستاره دنباله دار:

سلام.خسته نباشید.آقا کامران کاش بشه که مشکلات این جامعه حل بشه.من یه شهروند معمولیم کارم حسابداریه ولی مشکلات مردم واسم خیلی مهم.با دیدنشون واقعا عذاب میکشم.کاری از دستم بر نمیاد چون صدای من به جائی نمیرسه.هر چیونگاه میکنم مشکل داره اونم مدیریتی که به نظر من از ایمان کم احساس مسئولیت کم یا رها شدن مردم از نگران بون برای همدیگست.خانما که خودشون تو مد و دکوراسیون رها کردن آقایونم واسه رسیدن به پول خدا میدونه چقدر کار میکنند.
آقا کامران شما که صدات به همه جا میرسه دستت خیلی جاها باز بیا یه سازمانی هیئتی از خود مردم تو هر شهری جمع کنید برای حل مشکلات با یه ارگان دولتی که واقعا به این مشکلات توجه کنهیعنی همه اون هیئتهای کوچک زیر مجموعه ارگان دولتی باشه که رسیدگی کنه.اگر خود ماها یی که مسئول کاری هستیم بدونیم باید جائی برای تخلفاتمون جواب پس بدیم مطمئن باشید کارامون درست انجام میدیم.الان از این تشکلا زیاد ولی باز خود مدیرا معونا و ... مسئولشن که این درست نیست باید از مردم عادی باشن که سرگرم زندگی خودشونن نه دنبال پست و مقام و سیاست.خیلی از همون مردم عادی تحصیلات افکار و نظرات فوق العاده ای دارند که ....
سهم ما از انسان بودن نگاه کردن نیست حرف زدن نظر دادن دل سوزوندن فدا شدن...
مسئولی که فقط فکر خودش یا اصلا فکر مردم ولی چون بقیه دل نمیسوزونن میگه من تنهام کاری نمیشه کرد حیف اسم انسان روش باشه.ببخشید من خیلی واسه این مردم ناراحتم

محمد:

سلام. واقعا رسالت حقيقي يه خبر نگار انعكاس واقعيت هاست، دروغ در دين ما بي معناست . اما چرا انواع دروغ مصلحت حفظ مقام منصب ها شده؟؟ خدا هميشه ياور تو باشد كه راستگو هستي. يه فيلم جالب از يه آمبولانس اورژانس دارم كه داره تو خيابان شوش به جاي انجام ماموريت نجات انسان ها ، پياله و كاسه و.. بار ميزنه دوست داشتي بگو برات بفرستم فيلم هم برا 15 روز پيشه

من:

مرسی کامران

مهدی:

با سلام به آقای نجف زاده گزارشکر توانمند و گاهی با انصاف صدا و سیمای جمهوری اسلامی!
بنده ابدا عزت تی وی و برنامه های مرتبط و غیرمرتبط اون رو نگاه نمیکنم و ابدا هم علاقه ای به دیدن این صدا و سیمای میلی و جناحی و سیاسی ندارم. شما هم چندی بود در دام این بازی ها و سفیدنمایی های سیاهی ها افتاده بودید ولی شاید بازخورد رفتار شما باعث شد به خودتان بیایید و البته وجدان پاک و خوب شما هم مزید بر علت شد که دوباره "مردمی" شوید و باز هم بلندگوی مشکلات و سیاهی های مردم باشید !
خوشحالم از نفس سالم و شرافت شما. همه ما اشتباه می کنیم و گاهی هم تند روی یا کند روی میکنیم. به هرحال صدا و سیما باید واسطه مردم باشه و نه بلندگوی برای مردم فریبی و بسط سلطه و بر مردم و توده ها. این صدا و سیمای عریض و طویل ه. ولی خب باز هم هستند افرادی چون شما که گاهی ناقل درد ها بشن. در مملکتی که مدیران اون ذکاوت و هوششون در حد همین فردیه که شماارزش یاد کردید شاید همین گزارشها و خبررسانی هاباعث بشه این ها که برخی هاشون خدمتشون در جهت ریاکاری و قدرت طلبیه گاهی اقدامی کنن

آن چه سعی است من اندر طلبت بنمایم

این قدر هست که تغییر قضا نتوان کرد

برای شما آرزوی موفقیت می کنم
با تشکر

سلام
من اون مصاحبتونو با وزیر یادمه
و هنوز برام این سواله که
این جمله همین کارها رو کردی که از فرانسه...
چه معنی داشت.
اما فکر کنم الان فهمیدم
کلیدش در جملات پایانی شماست
ترس از دوری از صندلی
شاد باشی و سلامت
یه خبری هم به من بده

شهاب:

به نظر من وزیر آموزش و پرورش باید اخراج کنن
مجلس خوابه.رییس جمهور خوابه

یک معلم :

بمناسبت آتش سوزی در یکی از مدارس وپرپر شدن دانش آموزان عزیز وانداختن گناه بر گردن بخاری ارج توسط وزیر

هزاران آه وفریاد جگر سوز

رسیده بر دلم از داغ دیروز

نمیدانم مقصر بود بخاری

یا جسمانی زِهَر وجدان عاری

بخاری وکلاس ودربِ بسته

اسیر ظلم آتش، دل شکسته

عزیزانی که در آتش سوختند

زبان بعضی در کام دوختند

وزیر گوید مقصر بود بخاری

مگر حرف دگر جز گفته داری

بدانستم دلیلت راعیان است

زرنگی،چون بخاری بی زبانست

نباشد این بخاری رازبانی

که از وی برتو ناید هیچ زیانی

نگوید این بخاری جرم من چیست

نگوید کس به فکر بچه ها نیست

نگوید حرف از ضعف مدیران

که آموزش شده از بیخ ویران

نگوید هیچ پولی دربساط نیست

نباشد فرق بین صفرتابیست

نگوید که گرفته این روابط

به ناحق جای برحقّ ضوابط

دل من هم بسوزد از برایت

درآن آتش ببینی رد پایت

sana:

آدم ها رو از نوع آه كشيدنشان بايد شناخت-و چه خوب است در ميان آنان باشي و دركشان كني كه در انزوا پاك ماندن نه خوب است و نه زيبا....

sana:

يادم رفت بگم:به قول شريعتي عزيز "حيف كه تاريخ همميشه سراغ آدمهاي گنده مي رود."....

Anonymous:

آقای نجف زاده
واقعا شما انسان واقع بین هستید.

وحیدبهروز:

من آمده ام وای وای ، من آمده ام
عشق فریاد کند
من آمده ام که ناز بنیاد کند
من آمده ام


ای دلبر من الهی صد ساله شوی
در پهلوی ما نشسته همسایه شوی
همسایه شوی که دست به ما سایه کنی
شاید که نصیب من بیچاره شوی


من آمده ام وای وای، من آمده ام
عشق فریاد کند
من آمده ام که ناز بنیاد کند
من آمده ام


عشق آمد و خیمه زد به صحرای دلم
زنجیر وفا فکنده در پای دلم
عشق اگر به فریاد دل ما نرسد
ای وای دلم وای دلم وای دلم


من آمده ام وای وای من آمده ام
عشق فریاد کند
من آمده ام که ناز بنیاد کند
من آمده ام


بیا که برویم از این ولایت من و تو
تو دست منو بگیر و من دامن تو
جایی برسیم که هر دو بیمار شویم
تو از غم بی کسی و من از غم تو


من آمده ام وای وای من آمده ام
عشق فریاد کند
من آمده ام که ناز بنیاد کند
من آمده ام

درود بر داداش کامران عزیز و مهربان که سریع رفتید ممنونیم داداش

حمیدرضا:

خبر داری مردم مملکتت با چه زجری جهاز دخترشون رو تهیه می کنن؟

رفیق:

سلام عزیز . دنیا آنچنان شده که برادر کوچک و بزرگ من و تو در حرارت ذخایر این کشور میسوزند . بزرگترهای ما در استخراجش پوست خود را سوخته میبینند و جوانانمان در بهره گیری از استخراج شده هایش . آتش میگیرند . نابود میشوند و کسی جز عده ای قلیل به دنبال احقاق حق آنها نیستند.
آن پیر پروازکشیده به عرش هم فرمود ه بود که شهدا هم ذخائر معنوی این ملتند پس چرا حال برادران و خواهران من و تو وقتی برای زیارت قدمگاهشان میروند باید شائبه بودن آخرین نگاههایشان بر دل پدر ومادرمن و تو باقی بماند ؟؟؟؟ ودر آخر امر،نگاه خسته راننده و یا اشکال فنی اتوبوس حامل آنان و یا اصلا مشکل فنی فلان پیچ فلان جاده مرگ ، این تشکیک به وجود آمده را مبدل به واقعیت کند و من و تو بگوییم چرا با اتوبوس ؟؟ و چرا های دیگرو دیگر .....
دمت گرم عزیز. خوب نوشتی . خوب حق گرفتی . اما ....
رفیق ! گاهی دلم میگیرد از این همه بی خیالی و این همه کم کاری دولت کار . اینها را مینویسم برای تو که احساس محرمی دارم با تو و برای این نیست که بگذاری در قسمت نظرات و من به خود بنالم که نجف زاده مرا تحویل گرفته . نه ! نیتم این نیست . عادتی هم ندارم بر نظر گذاری در مطالب سایت ها . ولی ....
قراربود دکتر محمود ما که شبها برای ماندنش بیداری ها کشیدیم ، ناسزاها خوردیم و رفقایمان را فدای راه پیروزی اش قرار دادیم ، بیاید و حقوق مستضعفان له شده را برگیرد . ولی حالا حتی نمایندگان او نیز هوای همین مستضعفان را ندارند . و در مقابل تو که تنها برای رضای حق پیگیر امورات عده ای بی دادرسی بگویند : این کارها را کردی که انداختندت بیرون .
آری ! هرجایی مردانه کار کنی بیرونت می اندازند . غم مخور . غم مخور که جای غم خوردن ما اینجانیست رفیق ....
رفیق ! غم خوردن ما آن جاست که حق مردمان سرزمین اسلامی ما ناحق شمرده میشود . دلم میگیرد از این همه دادرسی های به اطاله کشیده شده . از حق مردمان مظلومی که در راهروهای سقف بلند دادگاههای ما، اینگونه شاهد رد حقوق خود هستند و دستشان به کامرانی نمیرسد تا بگیرد این حق سوخته را .بگذریم . اطاله نمیکنم حرفم را. اصلا بدم می آید از کلمه اطاله . بگذریم .
رفیق! دلم به درد می آید که میبینم هموطنی هایم این شبها در زیر مسکن سرد ولایت ورزقان هنوز چشم انتظارند بر گرفتن سرپناهی گرم . دلم میگیرد ناموس این مردم در زیر سرما باید بشکند یخ سطل آب را برای وضو بعد از شکسته شدن سقف خانه اش وهنوز چشم انتظار وعده های سرپرست وزارت های ما .بگذریم بددلم گرفته بود . خواستم دستت را ببوسم بابت این عمل زیبایت . سرت را درد آوردم . ببخش من را . برایت به وسع ناچیز خودم دعا میکنم که خودت و خانواده ات سالم باشی . شاید سلامت بودنت برای بسیاری از ضعیفان بی پول و بی پارتی این مملکت مفید باشد ....
یاعلی رفیق !!

123:

سلام

عمل کردن تا حرف زدن خیلی تفاوت دارند

تویی که کله گنده خبرنگارا هستی

همین حرفها رو گزارش کن و بفرست رو آنتن
نه از رییس بترس نه از خیلی های دیگه
الان اول زمستون با همین بخاری ها میدونی چندنفر دیگه سوخته میشن که ای کاش بمیرن نه اینکه دختر باشندو صورت سوخته که عذابی میکشند توی زندگی که نگو شماها ندیدین منی که سالهاس این صورت سوخته ها جلوم رژه میره میگم .

الان وقتشه با تمام قدرتت اینکارو بکن
نهایتش اینه که استفا بدی اما پیش خدا سربلندی


مریم:

سلام انقدر که میگویید رسانه ملی تاثیر مثبت دارد
برای اوضاع شرکتی ها که هنوز بعداز دوسال دستور رییس جمهوری هنوز به هیج جا نرسیدن و راجع به سکه و طلا گرانی وسایلی که دختران دم بخت باید تهیه کنند هم گزارش تهیه کنید شاید گزارش شما راه گشا باشد

سید میثم بزرگی:

سلام آقای نجف زاده

یادتان که نرفته همین رسانه ملی چقدر برای آقای احمدی نژادو دار و دستش تبلیغ میکرد. از ماست که بر ماست آقای نجف زاده عزیز.
و من الله التوفیق.

سلام و خسته نباشید خدمت خبرنگار حرفه ای ایران، اقای کامران نجف زاده. بنده از شهرستان مرزی پیرانشهر با شما در حال برقراری ارتباط هستم همون شهری که در 15 آذر 29 نفر از دانش آموزان در آتش غفلت مسئولان چهره معصوم و پاک خود را از دست دادند. بنده از جنابعالی خواهشمند هستم در صورت امکان یک گزارش در مورد آتش سوزی شین آباد پیرانشهر تهیه فرمائید. با تشکر
شماره: 4017886

رضا:

دوستت داریم مرد

سلام آقای نجف زاده عزیز.
برای پایان دنیا هم فکری کرده اید؟
گزارشی از مردم در این باره تهیه کنید جالبه

با سلام و احترام
گزارشی که شما پخش کردید بسیار تاثیر گذار بود و به نظر بنده بعد از گزارشتان با استاد پرستویی یکی از ماندگارترین کارهایتان بود. بنده شخصا محو گزارش شما و پرستویی شدم و آن شب ساعتها نخوابیدم.
برای موفقیت شما دعا میکنم و برای جسارتتان احسن می گویم. به وبلاگ بنده سر بزنید خوشحال میشوم.
http://dr-farhadi.mihanblog.com/

علي:

سلام:
بد نيست براي رياست جمهوري هم ثبت نام كني موقعيت خوبيه تا حرفهات را در عمل ثابت كني شايد كامراني براي شما نباشه كه انتقاد سازنده داشته باشه
من اروزي ادم شجاع ونترسي رو براي مملكت دارم كه فقط عمل داشته باشه نه حرف بزنه
منو ببخش كه بي رو در واسي نوشتم

مهدی:

سلام کامران عزیز.از اینکه پیگیر این طور امور مهم هستی ممنون.
من یک معلم هستم .امسال اولین سال خدمتمه. بعد از این حادثه تلخ به خودم اومدم و با مدیر مدرسه هماهنگی کردم که اگر بخاری هامون گازی نمیشه ،لااقل سیستم اطفاء حریقمون رو درست کنیم . این بود که رفتیم سراغ کپسول های آتش نشانی. با بررسی های انجام شده پی بردیم که پنج سال از تاریخ اتمام شارژش می گذره .با مشقت فراوان بردم دادم شارژشون کردن و با مشقت بیشتر آوردم مدرسه .چند تا سطل شن هم تهیه کردم تا اگه خدای ناکرده اتفاقی افتاد به کسی صدمه ای وارد نشه . با هماهنگی مدیر مدرسه بچه هغا رو توجیح کردیم که اگر یه وقت اتفاقی افتاد خون سردی خودشون رو حفظ کنن و چه کار های انجام بدن.
البته مخارج فوق از جیب مبارک خودمون پرداخت شد.
راستی یه پیشنهاد هم داشتم.اینکه فکر نکنم حالا حالاها این بخاری های نفتی قصد ترک تحصیل داشته باشن لااقل اگه بشه با هماهنگی سازمان آتش نشانی توی مدارسی که از بخاری نفتی استفاده می کنن یک کلاس توجیهی برای اولیای مدرسه و بچه ها برگزار بشه که در مواقع حادثه چه کار بکنن تا از حریق در امان بمونن.
امیدوارم از طریق رسانه پیگیر این پیشنهاد باشی.
موفق و پیروز باشی .مهدی

رامین:

تا روز رای گیری میرسته شعار میدن:عدالت محوری،نماینده مردمی،اصولگرا و... کی زیبایی این بچه ها و آیندشون رو تضمین میکنه؟ وزیر??گاهی دل مردم رومیسوزونن.الهی آمین.

فافا:

آقايون با مشغله هايي !! كه دارند وقت اين كارهاي پيش پا افتاده!! رو كه ندارند!

تا اين آقايون هستند وضع به همين منوال هست و باز هم شاهد اينچنين حوادث دلخراشي خواهيم بود!
فقط ميگن ما انجام ميديم، ما دنبال كار هستيم، بزودي اقدام ميشه و ...
خدا داند كي!
اقاي نجف زاده اينو بدونين كه حرف حق هميشه به مزاق اوشون تلخ خواهد آمد !
ولي گزارشهاي خودتان را ادامه دهيد كه ما سخت پشتتان هستيم!

سلام حادثه ی تلخی بود وقتی فهمیدم خیلی ناراحت شدم آرزوی هرچه زودتر خوب شدن هموطنان شین ابادو اینکه مسئولین کاری برای این عزیزان انجام دهند تا خوب شوند.

گوش آقای وزیر درسته سنگین هست ولی بدهکار این حرفا نیست

وحیدبهروز:

مسولین ما به خاطر اینکه صندلی شون قیمه قیمه نشه اصلا هیچی اقا صلوات بفرست بیزار شدم از چیزی که میخواستم بگم

چرا باید مردم دردلهایشان را اینجا بازگو نمایند
آیا واقعا کسی دیگری نیست ؟
برویم...

مهرداد:

سلام
خواهشمند هستم یه حرکت اجتماعی را اندازی کنید برای جلو گیری از یه همچنین حوادثی و طعنه ای برای مسئولین باشد
به عنوان مثال یه شماره حساب را سازمان آتشنشانی معرفی کنه که با کمک های مردمی وظیفه ی ایمن کردن مدارس را بر عهده بگیرد و یا حداقل به صورت مدون در آورده و به آموزش پرورش اطلاع دهد

میثم:

جناب نجف زاده عزیز
تمام مصاحبه شما با آقای وزیر همین هایی است که در وبلاگ خود نوشته اید و در اینجا منتشر شده است؟
آیا در رسالت خود که شما پیگیر پرداخت دیه دانش آموزان درودزن شدید، می شود فقط قسمتی از مصاحبه به عنوان خاطره باشد؟
آیا شما به وزیر نگفتید که در زمان دیگری و در زمان بخاری های چکه ای آن اتفاق رخ داد و در زمان شما دیه آنها پرداخت می شود؟
آقای نجف زاده، بخاری های چکه ای آن زمان همه جمع آوری شد از مدارس همان زمان که گفته شد، آیا شما خبری از جمع آوری آن بخاری ها در رسانه ملی پخش کردید؟
چرا می خواهید به شرایط موجود دامن بزنید؟آن زمان بخاری های نفتی چکه ای همه جمع آوری شد و در حال حاضر بخاری های نفتی کاربراتوری استاندارد که قانون تکلیف کرده در مدارس است.آیا این موضوع را در وبلاگتان نوشته اید؟
چرا موضوع بخاری های چکه ای سال های گذشته را به این بخاری ها متصل می کنید؟آیا این طبع نوعی دلسوزی است؟برای چه کسی؟
دلتان می سوزد؟دل همه ما می سوزد.من هیچکسی نیستم کسی هستم مثل خود شما که عینک بی انصافی ام را گم نکرده ام.

یه فقیر بیچاره:

توجه!!! توجه!!!

سلام کامران جان
یه موضوعی پیش اومده که حتما باید 20:30 در جریان باشه.
بعضی از کارخونه های لبنیات به جای پنیر به مردم بدبخت آب و پلاستیک میفروشند.
نمونه اش کارخونه ی لبنیات ترحان (واقع در شهرک صنعتی نظرآباد).
کارخونه ی ترحان روی پنیر هاش مینویسه ((وزن=300گرم)) اما این وزن ، وزن کلی محصوله. یعنی وزن خود قالب پنیر + وزن ظرف و فویل روی پنیر + وزن آب پنیر + ...
در حالیکه طبق قانون باید فقط وزن خود پنیر نوشته بشه.
اگر شما خود قالب پنیر رو وزن کنید متوجه میشید که وزن واقعی اون حدود 250 گرم بیشتر نیست.
در واقع اینا از هر 300 گرم پنیر ، 50 گرم رو می دزدند.
یعنی یک ششم اضافه از مال مردم بیچاره میخورند.
من از شما تقاضا میکنم که این موضوع رو در خبر 20:30 پیگیری کنید تا شاید به واسطه ی شما ، ما فقیرها بتونیم شکممون رو سیر کنیم.
این موضوع رو توی خبرهاتون ذکر کنید تا شاید بعضی از این مفت خورها به خودشون بیان.
متشکرم/

سلام به فرزند شایسته ایران
سنم از شما داداش کامران کوچیکتره ، باستان شناسم . بچه چالوس و دانشجوی دکتری باستان شناسی در دانشگاه مونیخ + کارمند سازمان میراث در رضائیه ( ارومیه).نمیدونم این کامنت رو میخونی یا نه ولی به عنوان یک ایرانی بخشی از افتخارات منی در ایران .
بسیار دوست دارم در حوزه های فرهنگی با هم تبادل نظر کنیم . چیزهای جالبی در زوایای تاریخمون هست که کسی نمیشناسه.
سپاس.

سلام به فرزند شایسته ایران
سنم از شما داداش کامران کوچیکتره ، باستان شناسم . بچه چالوس و دانشجوی دکتری باستان شناسی در دانشگاه مونیخ + کارمند سازمان میراث در رضائیه ( ارومیه).نمیدونم این کامنت رو میخونی یا نه ولی به عنوان یک ایرانی بخشی از افتخارات منی در ایران .
بسیار دوست دارم در حوزه های فرهنگی با هم تبادل نظر کنیم . چیزهای جالبی در زوایای تاریخمون هست که کسی نمیشناسه.
سپاس.

محمد:

سلام کامران جوون دمتگرم خیلی اقایی تو این مملکت مس تو خیلی کم پیدا میشه که اینقدر پیگیر مشکلات مردمی

هرمز:

قبلنا ازت متنفر بودم اما جدیدا عاشقت شدم.نمیدونم چرا.

علی:

با سلام
من از استان بوشهر شهر جم براتون پیغام میفرستم. حقیقتا چند روز پیش قبض تلفن صابت را که دریافت کردیم متوجه شدیم مبلغ قبض مان دو برابر مبلغ ماههای گذشته است در حالی که بدهی قبلی نداشتیم. اول فکر کردیم این فقط برای ماست ولی بعدا متوجه شدیم دوستان دیگر هم مثل من مبللغ قبض شان دو تا سه برابر مقدار همیشگی است. وقتی هم به مخابرات شهر جم مراجعه کردیم گفتند این از مرکز استان انجام شده و بخاطر اینه که تعرفه مخابراتی بالا رفته و دوما دیگر تخفیف مکالمه از ساعت 22 به بعد هم برداشته شده. ولی باز هم مبلغ قبض طوری بود که ما قانع نشدیم. در نهایت جواب دادند که این مبلغ اضافی که روی قبض اومده فقط مربوط به این ماه نیست بلکه افزایش تعرفه از اول فرودین تا حالا محاسبه شده. آیا این انصافه که بالاتر رفتن تعرفه تلفن ثابت را رسما اعلام نکرده اند و بتونند افزایش قیمت را از هرچند ماه قبل اعمال کنند. ممنون میشم این موضوع را پیگیری کنید و در صورت لزوم در 20:30 مطرح کنید. با سپاس از گزارشهای خوبتون

تلفن همراه: 09392898585

سلام بر شما
متاسفانه صندلی های قدرت آنچنان چسباک هستند که وقتی کسی رو آن می نشیند به این راحتی قادر به جداشدن از ان نیست و به مشکلات وگرفتارهای دیگران می خندند ودرمرگ دیگران بی تفاوتند.
براستی اگر دختر آقای وزیری ووکیلی در بین این دختران بود وضعیت این گونه بود؟
البته خبرنگاران ما وقتی همیشه به چیزهای بیخود گیر می دهند اگر به کسی از مسئولین چیزی بگویند زمین زمان را به هم می بافند که به چه حقی اجازه چنین کاری به خودش داده است

حصاری:

سلام -
یه بابایی میگفت چریب شیر رو میگرن و به عنوان خامه میفروشند ، به جای چربی گرفته شده ، روغن گیاها به شیر اضافه میکنن ، همش میزنن ، بعدش باهاش پنیر میسازنن و میفروشن به خلق الله . حالا فک میکنید سود یه کارخانه لبی این جوری چند برابر میشه ؟

حصاری:

سلام -
یه بابایی میگفت چریب شیر رو میگرن و به عنوان خامه میفروشند ، به جای چربی گرفته شده ، روغن گیاها به شیر اضافه میکنن ، همش میزنن ، بعدش باهاش پنیر میسازنن و میفروشن به خلق الله . حالا فک میکنید سود یه کارخانه لبی این جوری چند برابر میشه ؟

بااجازه بخشی ازمطلب شمارادروب سایت"بچه گنجشک" بازپست کردم.
موفق باشید.

حمید :

برادر امثال این وزرا ومسئولین با کمک امثال شما به وزارت رسیدن یادتون بیاد 8سال گذشته رو مخصوصا مصاحبه با احمدی نجادو راجع به هاله نورش

اسرین:

سلام خسته نباشی من برای اولین بار وارد سایتت شدم یکی از دوستام متن بالا رو برام ایمیل زد مشتاق شدم سری به سایتت بزنم البته قبلش خودمو آماده کردم شما هم کاراشون رو در یک کلمه اتفاق یا به قول آقای وزیر مقصر کردن کسایی که درآتشی که برایشان روشن کردندسوختندخلاصه کنین،نظرات طرفدارنت رو هم خوندم جالب بودن به عنوان یه دوست میگم شما که انقد بین مردم جا پیدا کردین پس نمی تونین تنها برای خود باشین لحظه هایی که برای آگاهی یکی مثل من گام هایت را برمی داری وگزارش تهیه می کنی بدان باور های مرا می سازی،کل گزارشاتون رو دیدم فقط هیچ وقت نخواستم به سایتتون بیام ولی برای تمام اطلاعاتی که از شما گرفتم ممنونم قشنگ نیست که ارزو کنیم به امید اینکه دیگر شاهد چنینن اتفاقی نباشیم چون این کار.... ولی ....خداقوت

ali:

ای کاش مسولین ما واقعیت هارادرک کنند وبه جای مسخره کردن یک خبرنگار فعال ودلسوز مشکل مردم را حل کنند وفقط شعار علوی بودن ندهند بلکه علی وار به دادمردم برسند

nima:

زبان سرخ سر سبز دهد بر باد از ما گفتن بود

محمد:

با سلام
من در شهر شاهرود زندگي ميكنم و در اين شهر مدرسه اي بود نوساز و ظاهري شكيل منتها يكدفعه مدرسه را كوبيدند و به كوب شروع به ساخت آن كردند.(طبق تحقيقات بنده مدرسه مورد بحث كه هزينه ميلياردي براي آموزش و پرورش داشت براي بچه هاي آموزش و پرورشي بود)عوض اين ولخرجيها از جيب بيت المال بخاري مدارس روستايي را تعمير يا تعويض نمائيد.
با تشكر

زری:

گزارشها و مطالب شما واقعا عالی هستند

اكرم سادات حسيني:

سلام
فقط مي تونم بگم خيلي خيلي عالي بود.
همين ...
دست شماتوانا

سلام آقای نجف زاده
به نوشتن و خبرنگاری علاقه دارم ولی تا الان چند ساله دارم دنبال گرفتن تایید از جامعه هستمبرای خوشبختی جامعه هیچ وقت راضی نمیشه میشناسیدش که میگه فلان کار خوبه فلان کار پول داره فلان کار ... هرچه دلم فریاد زد کسی صداشو نشنید و لی ظاهرا تلاش های دلم داره به نتیجه می رسه
به خاطر همین فکرها و موضوعات زیادی به ذهنم برای نوشتن می رسه و به نظر خودم خوب میاد و فکر می کنم استعدادشو دارم اما چون تاحالا تمرین زیادی برای نوشتن نداشتم حتی نمیتونم افکار و ایده های خودمو روی کاغذ بارم قطعا با تمرین کنم و دوره های آموزشیه زیادی بگذرونم
توی وبلاکو یه چیزایی نوشتم اگر وقت داشتید و دوست داشتید به نجوای ثانیه ها یه سر بزنید
در مورد این مطلب چند صفحه نوشتم اما خودمو راضی نکرد ولی فکر می کنم می شه از این زاویه بهش نگاه کرد
((آقای وزیر باید به جای آموزش شنا در آب از این به بعد آموزش شنادر آتش رو هم به بچه آموزش بدن لازمه خیلی لازمه ))

به قول سردار شوشتری:
خدا کسانی رو که ریش دارن،میز هم دارن و مثل ریش میز افتادن به جون مردم رو هدایت کنه...

خداحافظ سیلان کودک بی گناه سرزمین من
سیلان من وتو با هم منتظر می مانیم تا بپرسیم با ای ذنب.....اما تو در آرامش و در کنار خدای مهربانی که در کتاب فارسی خوانده بودی و من با قلبی شکسته وبغضی تا ابد در گلو از رفتن تو و دیگر کودکان سرزمینم
کودک خردسال سرزمینم زبانه آتش از چه تو را در آغوش کشیدمگر نمیدانست تجسم نحیف ات تاب سوختن ندارد بخاری نفتی که هر روز گرم میکرد دستانت را آتش به جانت زد غنچه ی امید دیارم کاش من میسوختم، تا خنده از لبانت گریزان نبود و امشب پیش عروسکهایت به خواب میرفتی

دختر ايران دلم با توست، دفتر مشقت را باز كن و بنويس: ايران ديگر سيران ندارد اما هنوز وزير دارد.
فرشته كوچكم بخواب من برايت لالايي ميخوانم

خبرنگارك:

دقيقا يك هفته بعد از ماجراي شين آباد يك آتش سوزي ديگر در مدرسه اتحاد در بخش ملحم شهرستان سلماس رخ دادكه خبرش شديداتوسط عوامل وزارتي سانسور شد. يكي از معلمان آن مدرسه ميگفت كه مارا تهديد كردند كه اگر مصاحبه كنيد شمارا اخراج خواهيم كرد.دانش آموزان اين مدرسه به مدت يك هفته يا بيشتر كلاس درسشان رادر دماي 5 درجه زير صفر در حياط مدرسه برگزار كردند.
به قول دكتر شريعتي : چه تخفيف بزرگي خورده ، قيمت انسان.
اون از آمريكا كه هيچ كدوممون قبولش نداريم و اونو امپرياليسم و نابودگر مي دونيم كه رئيس جمهورش خونگريه ميكنه. اينم از ايران كه ادعاي قطبيت عالم اسلام روداره.
آقا كامران دمت گرم خيلي مردي.دعاي بچه هاي شين آباد با دستهاي سوخته دنبالت خواهدبود حقشونو بگير.

مرتضی:

سلام تشکر از زحمات شما ولی کافی نیست

مهدي:

آقا كامران دمت گرم فقط يه سووال از وزير ميكردي "دختر خودت بود چه ميكردي " باز ميگفتي چرا نبش قبر ميكني؟؟؟؟؟

حسین از همدان:

سلام
وقت بخیر
بخش تماس بسته بود
هیچ جای مناسبی توی وب پیدا نکردم واسه این حرف
میشه پیگیری کنید ببینید چرا توی دانشگاه جهاددانشگاهی همدان مبلغ 25000 تومان پول زور میگیرن واسه کمک به دانشگاه و اگر پرداخت نشه از کارت ورود به جلسه خبری نیست و برای این کار بخشنامه وزارت علوم هم هست ؟
یکی از دوستان هم در وبسایتش این موضوع رو گفته :
www.jdhamedan.ir
ممنون

سوگل تراب زاده:

جناب نجف زاده عزیز از وظیفه شناسی و نکته سنجیت بی نهایت سپاسگزارم، فقط نمیدانم در رفتار و کارهای خودت هم اینچنین دقیقی یا نه؟! که امیدوارم باشی.
به خدا می سپارمت

پیغام شما و آرزوی تباه شده دخترکان و دل سوخته مادران و انشاهای نخوانده ودیکته های ننوشته و ضجه های مادر سیران را هیچ کس نخواهد شنید مهم آن صندلی لعنتی ست که برای از دست ندادنش تمام ما و تمام آرزوهایمان هم خاک شویم اهمیتی ندارد
سیران و آرزوهایش از دست رفت و کسی ککش نگزید مهم صندلی ای بود که از دست نرفت!

نمیدونم این میز وصندلی چی داره که حتی استادای دانشگاه ما هم بهش گرفتارن چه برسه به آقای وزیر

یگانه:

سلام آقای نجف زاده.خسته نباشی
چند روزپیش درباره ی افزایش 12درصدی بلیط قطارهااخباری از رساناهاپخش شد امابلیط قطارهای محلی لرستان 50درصد افزایش پیداکرده خواهشمندیم اینو به گوش مسئولین مربوطه برسانید.ازتون ممنوننیم

سلام
عالي بود. دست مريزاد

مهدی:

سلام خدمت جناب آقای نجف زاده
تا اونجا که من اطلاع دارم از 25/6/91 مالیات تکلیفی شده 3% می خواستم پیگیری کنید چرا هنوز روی قبض تلفن همراه مالیات 5 % می آید
مرسی

یلدا دختر سیاه موی بلند بالا
یادگار نام وطن
میوه پاییز ایران
و عروس زمستان در راه است
او را بر سفره ی مهر بنشانیم
و با نسل فردا پیوند زنیم
ایرانی بودن را فراموش نکنیم
یلدا پیشاپیش مبارک [گل]

اینکه چقدر بهتون ایمان دارم بماند اینکه چگونه در حسرت اجرای عدالت آموزشی هستم بماند . چند سالی می شد در بهترین مدارس خاص در جنوب استان کرمان شهرستان عنبرآباد ادبیات را تدریس می کردم کولرهای گازی دو منظوره سرمایشی گرمایشی کنترل دار از یادم برده بود که همین بغل گوش خودمون مدارسی هست که دانش آموزانش با کمترین امکانات آنهم در ساختمانی که عمر اونها تمام شده درس می خوانند امسال بخت یارمون شد و به یکی از این روستا رفتیم برای تدریس مدرسه ای که غم از دیوارهایش می بارید نه نشاطی و نه شادابی دانش آموزان فقط آمده بودنند مدرسه اما تصمیم گرفتم فارغ از هرگونه بخشنامه ستادی کلاس درسی را طراحی و اجرا کنم یه کلاس درس موضوعی هنرو ادبیات بچه های این کلاس مجری گری شاعری و نویسندگی گزارشگری و ...را می آموزند شادابی خلاقیت از مشخصه های این کلاس هست حالا دیگر بچه های مدرسه امام باقر ده رضا به این باور رسیده اند که اگر بخواهند می تواند اما عزیز جان کاش انعکاس کلاس مارا به گوش بقیه می رساندی بخدا هنوز در حسرت یه تخته وایت برد هستیم تا چه برسد به کتابخانه و کامپیوتر بهرصورت من منتظر هستم تلفن تماس من 09397715284با تشکر محمودرضا سعیدی گراغانی دبیر ادبیات مدرسه امام باقر جنوب استان کرمان روستای ده رضا شهرستان عنبرآباد خوب اگر بخت با من یار بود این متن را خوانذیذ خبرگزاری شبستان قسمت سرویس عکس را ببینید

آرش:

برادر عزیزم دوستت دارم.واقعا دوستت دارم .
خودت را به خاطر مرامت.
آرش جوادزاده 31 ساله

امیر ارغوانی:

چی شد تا دیروز که دولت پاک و دلسور مردم بود حالا بد شده،
در کامنت ها هم که همه دارن ازتون تعریف میکنن،همچیز خوب و گل و بلبله
البته از خبرنگار صداوسیما انتظاری بیشتر از این نیست.
وباز هم البته کامنت گذاشتن اینجا یعنی آب در هاونگ کوبیدن چون که شما چاپش نمی کنید:)
ولی نکن این نون به نرخ روز خوریتو
به شعور مردم توهین نکن که عاقبت خوبی نداره

vahidsmp:

هیچ حرفی نمیتونم بزنم .

متاسفم

سعید:

سلام بر کامران نجف زاده عزیز.
از چی بگم برات؟؟!!! جز افسوسو خودخوری کاری نمی توان کرد. اگه حرف زد میگن چرا حرف میزنی اگه هم حرف نزنی میگن چرا اونموقع چیزی نمی گفتی؟!!!! خلاصه هیچی خوب نیست. آقای نجف زاده من به عنوان یک دانشجو از شما خواهشمندم راجع به مصائب دانشجوها و کم کردن بودجه و امکانات رفاهی اونها گزارش تهیه کنید باور کن بدبخت ترین قشر جامعه هستن. آخه به قول امام اینها سرمایه ها و روشنفکران جامعه هستن!!!!!!!!

فرزند بازنشسته شرکت زغالسنگ کرمان-پابدانا:

با سلام
خواهشمندم حنجره ای برای فریادمون بشین که یکی از رسالتهای شماست...
تجسم کنید پدری رو که سی سال صبح زود میره تو دل کوه زغال تو تونل ظلمت و تاریکی که از بین سیاهی فقر و محرومیت روستاهای کرمان، نون روشنی وحلال در میاورد و بچه هاش هر روز دعا می کردند که خدا پدرمونو سپردیم به خودت...خدایا تونل ریزش نکنه...خدایا بی پدر نشیم یه وقت...
حالا تو دوران بازنشستگی هنوز باید خداخدا کنیم بابامون به دلیل پرداخت نشدن حقوق بازنشستگیش، شرمنده بچه هاش نشه...آخه به کدامین گناه...

Adonis:

سلام مطمئن باشید شنیدن.ولی انگار لازم دارند با دوربین برین سراغشون

سلام مهربان
آفرین بر غیرت و همت شما ایرانی بزرگوار . میهن دوست
از این موارد زیاد مشاهده میشه متاسفانه
از عقب افتادن حقوق بازنشستگان ذوب آهن اصفهان بگیر تا سوختن این عزیزان برای گرم ماندن در لحظه ای !
نمیدونم مقصر کیه ؟ ماییم ؟! دشمنه ؟! نمیدونم بخدا
اسلام به این قشنگی دینمونه ولی ای کاش دیدمون هم اسلامی بشه ...
من تئاتر کار میکنم ،پدرم بازنشسته ذوب آهن هست ...مهندسی برق قدرت دارم ..بیکارم ..در تئاتر و شعر و نویسندگی استعداد دارم ولی نیست انگیزه ای که ادامه بدم باید بگور ببرم
خوشحال میشم به وبلاگ من سری بزنید
شاید حداقل نظر شما یه دلگرمی باشه برای من
عنوان وبلاگ : تئاتر زندگی مقدس
در حاشیه وبلاگم کلیپهای تصویری موجود هست در بین اونها دوتا از نمونه کارهای من در زمینه شعر طنز و تئاتر طنز وجود داره
خوشحال میشم ببینید و نظرتونو بگید
پاینده باشید
www.rezaizadi.blogfa.com

محمد رضا:

سلام آقا کامران
اگه ما دنبال عدالتیم - که هستیم- باید این بی عدالتی ها را برجسته کنیم. اگر مولا علی علیه السلام هم بود همین کار را می کرد. یا حق

رضا:

سر آن ندارد امشب که براید آفتابی

بچه هابب که آیندشون بخاطر خودخواهی ما تباه شد

آرزوی موفقیت سلامت و صداقت صداتو دارم

حسن:

درود کامران جان،درخاطرماهستی و در خاطره ها هم خواهی ماند،تورا سپاس میگویم به خاطر خطرکردنت در میان این همه مخاطرات وتنگ نظری ها،تورا سپاس به خاطر عشقت به سرزمینمان ایران
من یکی از مدیران مدارس حوزه ی جنوب کشور هستم مدرسه ی ما با وجود اینکه زیرمجموعه ی شهر است و منازل اطراف مدرسه همه گاز کشی شده اند اما مدرسه ی ماهنوز گاز کشی نشده است.صبح که وارد مدرسه میشوم دخترکان و پسران معصومی را میبینم که از سرما به خود میلرزند این صحنه مرا بشدت عذاب میدهدو چاره ای ندارم جزاینکه از بخاری های نفتی کهنه و قدیمی استفاده کنم بارها به اداره مراجعه کرده و به انها گفته ام که باید چاره ای اندیشیده شود میگویند ایران پراز مدارسی است که از بخاری نفتی استفاده میکنند قرار نیست که همه جا اتش سوزی شود .باز هم من میمانم واحساسی از درماندگی،احساسی از شرم در مقابل دانش آموزانم،دیروز دختری به من مراجعه کرد و گفت آقا اگرسردمان شود بهتر است تا کلاسمان آتش بگیرد میترسیم برای معام مان مشکلی پیش بیاید،وباز هم اشک های بی پناه من وحرمت حرف کودکی که تا ابد بردلم می ماند.بدرود

حسن:

اشک در چشمان و بغضم در گلوست/واندر این ایام زهرم در پیاله زهر مارم در سبوست

“Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.”
دستت را برای یک دقیقه روی بخاری بگذار این یک دقیقه برای تو مثل یک ساعت می گذرد

با یک دختر خوشگل یک ساعت هم نشین باش این یک ساعت برای تو به سرعت یک دقیقه می گذرد

و این همان قانون نسبیت است. از آلبرت انیشتین .

آقای وزیر : خواهش میکنم این قانون نسبیت انیشتین رو امتحان کنید تا ببینید بچه ها چه قدر زجر کشیدند یا بهتر بگم چند سال سوختند.؟؟؟؟؟

عباس نشادی دیلم:

با سلام
اول اینکه آقای نجف زاده من دیوانه وار شماو سبک کاریتان راستایش می کنم و دوستتان دارم.
دوم اینکه من بی نهایت به حرفه خبرنگاری علاقه مندم
لطفا" برای ورود به این عرصه راهنمائیم کنید لطفا"!
سوم اینکه با سپاس از گزارش های بی نظیر شما!
چهارم اینکه منتظر جواب شما در ایمیلم خواهم بود با سپاس فراوان.
دوستدار همیشگی شمانشادی.

دمت گرم ای ول
ولی چه فایده؟

Mori:

كامرارن عزيز خدا به مال و جانت بركت بده كه پيگير فراموش شدگان هستی.

هدی رجبی:

کامران خان شجاع موفق باشی من تمام مطلب را میخوانم.

سلام و عرض ادب
به راستی شما با توجه به محدودیت هایی که برایتان وجود دارد تا به امروز به نحو شایسته به رسالت خود عمل نموده اید . مرحبا بر این جسارت و تعهدتان.
جناب نجف زاده من نیز با این بخاری های نفتی خاطراتی دارم.
مدت 7 سال در یکی از مناطق سردسیر کشور خدمت کردم در این ایام من وشاگردانم و بخاری نفتی در کلاس ماجراهای جالبی داشتیم. همه آن خاطرات گذشته را در دفتری یادداشت کرده ام بخشی از آن دفتر را ماجراهای من و بخاری نفتی نامگذاری نموده ام.
راستش وقتی فهمیدم در فاجعه اخیر معلم کلاس مقصر شناخته شد خیلی داغون شدم کاش این آقایان محترم می فهمیدند در لحظه ای که بخاری نفتی آتش میگیرد و به یکباره شعله ور می شود معلم تمام دغدغه اش نجات بچه هایش است.وقتی که شعله های آتش از درون بخاری زبانه می کشد تو فقط به این فکر میکنی چطور آتش را از بچه هایت جدا کنی . اولین باری که بخاری نفتی کلاس من دود کرد و به ناگاه تمام فضای کلاس پر از دود سیاه غلیظ شد به قول معروف جام کردم تنها کاری که انجام دادم سریع به سمت در رفتم و دخترانم را از کلاس بیرون نمودم . بار دوم که بخار ی آتش گرفت باز هم هنگ بودم جوری که وقتی همکارم داد میزد چراغ رو روشن کن میگفتم نه میترسیدم با روشن شدن چراغ انفجار رخ بده.(این رو میخوام بگم که اون موقع حتی نمیتونی درک کنی نفت با گاز تفاوت داره )اون موقع فقط میخوای یه جوری این آتش شعله ور شده خاموش بشه و بچه هات سالم بمونند . خوبه یه پیشنهاد به آقای وزیر بدین یه کلاس ضمن خدمت برای همه همکارا بزارندو آموزش خاموش کردن آتش رو با بخاری نفتی و گازی و .... داده بشه . بد نیست لااقل اینجوری اگه دیگه از این دست حوادث رخ داد با قاطعیت معلم رو مقصر بدوند و بگویند ما آموزش هم داده بودیم ولی کم کاری از معلم بوده.
ببخشین پرحرفی کردم عذر میخوام ولی دلم پر از درد بود و به دنبال جایی بودم تا بشه چند کلمه درد دل کرد.
لحظاتتان سرشار از بوی خدا.
هماره شاد و سلامت باشید .

سميرا:

سلام
كار بسيار خوبي كردي.ولي اينا كارشون از ابروريزي گذشته.تو زماني كه هنوز كلاساي درسي ما بخاري نفتي دارند. هنوز خاطره بد اتش سوزي كرمان يادمه و مرگ اون پسر...
. بنويس وبگو.كه در درگاه خداوند و پيش بندگان خدا سربلندي.
خيلي مردي

كامران عزيز ممنون

ممنون بابت همه آن رنج هايي كه در اين راه تحمل كرده و گاها ماها از آن خبر نداريم.

كامران عزيز وقت ان رسده شاگردهايي مثل خودت تربيت كني.
لطفا اين موضوع را در گوشه كنار كترهايت بگنجان.ممنون.

یک همکار:

این است دنیای ماکه برای آمدن منجی اش ددعا میکنیم؟حالا میفهمیم چرا 1400سال قبل پیامبرمان فرمود:در نفسی که مهذب نشده هر چیزی فسادآوراست...قدرت وصندلیهای ریاست که جای خود دارد...بگذار آنقدر بچسبند به صندلیهاشان تا سیراب شوند..گوش مروتی کو؟کزمانظر نپوشد؟دست غریق یعنی:فریادبی صداییم...

فاطمه :

درود بر شرفت .
كاش حب جلال و نگراني از اينكه نكند نتوانند دردانه هايشان را به كشورهاي اروپايي بفرستند مثلا براي تحصيل! شرافت مردان برزگ ايران را به يغما نبرده بود. كاش ميدانستند وقتي آقازاده هايشان در فرانسه و كانادا و بلژيك و استراليا و .... تمام نقاط خوش آب و هواي جهان مشغول مثلا تحصيلند! محصل هاي ما در روستاها با بخاري نفتي آتش ميگيرند.
ننگ بر ما. ننگ.

سولماز:

سلام
فقط میگم زنده باشی تا تو یه نفر بعضی صداهای آروم را بلندتر کنی

عرض سلام و احترام از صمیم قلب


یا حق و یا علی

آرامش:

هم وطن بودن با شما باعث افتخاره، ای کاش مسئولین یه کم از احساس مسئولیت شما رو داشتن. برام جالبه که بدونم آیاآقای وزیر شب ها راحت می خوابن؟
من خودم وقتی به این بچه فکر میکنم نمی تونم راحت بخوابم. ای کاش بچه های شین آباد یه جور خوب سوژه خبری می شدند ای کاش شین آباد یادآور خاطره خوب بود.

محمد:

سلام .این قماش افراد فقط پست ومقام و پول را میشناسند دلشان برای مردم که نمیسوزه .اگر در یک کشور دیگر بود وزیر خودش استفعا میکرد ولی اینجا کشور ایرانه .تازه بیشتر تشویقت میکنند.

محسن:

سلام آقا كامران دوستت داريم كارت درسته كاش كسي يا كساني حرف درست را باور كنند متاسفانه خيليها خودشونو به خواب زدند فرق هست بين كسي كه خوابه بيدارش كني و كسي كه خودشو به خواب زده بهر حال اخبارو نگاه ميكنيم به عشق گل رويت.

محمد:

ای آقا
نرود میخ آهنین در سنگ
تنها مشخصه بارز شیعه بودن دوری و پرهیز از مصلحت اندیشی این چنینی است که باعث بوجود آمدن فساد از هر نوع و در هر طبقه میشود.

آکاسما:

شما را به خدا اندکی تأمل کنید واندیشه که اگر چنین بلائی بر سر فرزندان خودشان بیایید باز هم خنده بر لبهایشان نقش خواهد بست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صادقی:

سلام من همیشه برای آقاکامران دعای خیر میکنم چون برای خدا نفس میزنه خداهم پشتیبانشه
آقای نجف زاده امام زمان یارت باشه

فکرمظلوم:

خدا حفظت کنه کامران نجف زاده کاش تو وزیر بودی نه این بی دردها که از حال جامعه خبر ندارند
واقعا خدا به داد این جامعه برسه یه عده ای بد جوری مال این دنیارو میخورند

الهام:

واقعا متاسفم برای اونایی که صاحب پست و منصبی هستن اما هیچ احساس مسئولیتی ندارن.

شایسته:

سلام جناب نجف زاده
از بودن همیشگیتون خدارو شکر میکنم و از شما تشکر. بهتون افتخار میکنم. اگر چه حضرات دیگه اب از سرشون گذشته و با این حرفها و کارها چیزی رو بروی مبارک نمیارن، اخه جیب مبارک خیلی مهمتره برادر عزیز.
ولی باز یاداوری کردن و مطلع کردن مردم خودش بهترین کار هست تا بلکه سرهای زیر برف رفته مونو بیرون بیارم.
ازتون بی نهایت تشکر میکنم و بی اندازه دوستتون دارم و همیشه براتون دعا میکنم، زنده و پاینده باشید.

سید محمد:

سلام
خسته نباشید............
ممنونم که مثل بقیه نیستی.
ممنونم ...
دل بچه هاومارو شاد کردی خدا دل خودت وخانواده محترمتو شاد کنه...

نمی دونی!
الان اشک تو چشام جمع شده ...

یک دوست:

از اینکه حتی یک خبرنگار دلش به حال روستاهای ایران می سوزد آن هم بچه های طفل معصوم جای شکر دارد .............من از این دست روستاها زیاد می شناسم خواستید خوب می تونم سوژه بدم دانشجوی دکترای تخصصی مدیریت وتوسعه روستایی

سارا:

ممنون که حرف دل مردم میزنین اگه شماو امثال شما نباشین واقعا ماها باید چیکار کنیم خیلی ممنونم

sorosh:

من به عنوان یک معلم اعلام میکنم که سهم آموزش وپرورش ازاین وزیر اعصاب خرابیست وبس. .چسبیده به مسایلی که داد معلمان ازبیدادش درآمده.وزیر راچه به سیاست غلط!نمی دانم کدام ضعفشوبنویسم.بغض دارم... اماافسوس ...

سروش:

کاش آقای نجف زاده دست وزیر بی لیاقتو بگیره بیاره تاتوشهرستان چرداول ایلام صدتابخاری نفتی بهش نشون بده اون هم تو مدرسه ابتدایی!!!!!!!!!!!!!!

ahmad:

سلام بابا به خدا همه ما در قبال پولی که می گیریم در قبال خدا و پیغمبر مسئولیم رحمت به اون شیر پاکی که خوردی موفق باشی

جواد:

با سلام من جوان 22ساله هستم که به علت کوچ دادن روستای ما به شهر بیکار شده ام نه تنها این بلا به سر من امد بلکه تمام 100خانواده ای که توی اون روستا زندگی میکردن و خانواده های پر جمعیتی بودند هم امده ولی هال با گذشت چند سال از این پروژه که مردم روستا به شهر امدن و با بیکاری وتورم روبه رو شدن و وعده های سر خرمنی هم که به مردم داده شد جز رویا چیزی نبود وتمام دامداران وکشاورزان نه دامی داشتن ونه زمینی. وبا چندر قاضی که به عنوان حق کوچ وخرید زمین هایشان و خانهایشان به انها دادن توانستند در شهر یه خانه کلنگی عهل بوق بخرند .که به گفته خودشان میانگین هر خانواده دوازده ملیون تومن داده شده است.ودگر هیچ ندادند.وخیلی خیلی حرفهای دیگر که شاید سوجه خوبی برای 20/30باشد. و برای هر گفته یک مستند وجود دارد .لطفا پیغام منو به مسولین برسانید و اگه میشه یه خبر نگار بفرستید. شاید شما تونستید بفهمید چرا این بلا رو سر ما در اوردن استان گلستان شهرستان رامیان روستای جوزچال09119774364

مرتضی:

سلام.
اقای نجف زاده اگه تو کشور ما چند نفر مثل شما جرات داشتن و حرف میزدن الان حق هر کس مال خودش بود. خدا قوت

حمید:

سلام عزیز به خاطر همه گزارش های خوبت ممنون.یه خواهش دارم اگه امکان داره یه گزارش حسابی هم از این طرح مسکن مهر قزوین (شهرک مهرگان)تهیه کن که چرا مبلغ آورده متقاضیان تعاونی های مختلف یا متقاضیان شهر های دیگر اینقدر تفاوت دارد.به عنوان مثال چندی قبل در شهر شهریار تهران یک نفر که خونه اش را هم تحویل گرفته و ساکن شده بود را تلویزیون نشان داد که گفت کلا هشت ونیم میلیون پرداخته است ولی ما تا کنون دوازده میلیون تومان پرداخت کرده ایم و معلوم هم نیست که چقدر دیگر میخواهند و کی قصد دارند منازل مسکونی را تحویل بدهند.آخه ما که مردیم تو این تورم اینقدر اجاره خونه دادیم .

سلام به همه ی کسایی که حرفهای من رو می شنون. من اهل پیرانشهر هستم . از نزدیک دیدم و لمس کردم زجر و زخم بچه ها رو ... نیم دونم از کدوم دردشون بگم ؟! از بچه ها یا از والدین ... از خودمون که کاری از دستمون بر نمی یاد ...
بیمارستان امام خمینی ارومیه و ینای تبریز میزبان این مهمانان زخمی بود . بهشون سر زدیم اما جز درد چیزی نداشتیم ... چ کسی جوابگوی زیبایی از دست رفته ی دختران پیرانشهری خواهد بود ؟؟؟؟

سلام خبرنگار بی پروا . انشاء الله هر قدمی که برای سربلندی دانش آموزان این مرز وبوم برمیداری یک قدم تو را به آرزوهایت نزدیکتر کند ومیدانم آرزوهایت چیزی جز خدمت به خلق نیست.

سهم ما از نفت
سوختن در آن است ...

خوشحالم که صدای اعتراض شما با صدای ما پیرانشهری ها هم بلند شد ...
ممنون از طرف سیران ... از طرف همه ی قربان یها که هر وقت جلو آینه می رن آرزو مب کنن کاش جای سیران کوچولو بودن ...

صادق:

با درود.من از اخبار شنیدم با امضای خود اقای سارکوزی از فرانسه اخراج شدید.خدا شاهده من و دوستانم بحث میکردیم و گفتیم باعث افتخاره که با حکم مستقیم رئیس جمهور یک کشور اروپایی اخراج میشیوبرات دعا میکنم که در کارت موفق باشی.

محمد :

چشم بود که یافت نوشته ات را
عقل نفهمید دل نوشته ات را
چقدر سخت است فهم این همه ظلم در حق نرگس ها
فهم چرایی آن ؟!! سخت است سخت
اشک بود پاسخ خواندنم
جواب ظالم چیست در پاسخ اشک ها ؟!!
خدای ما جوایش دهد خدای ما اجر و ثواب نوشتنت را
ان شاالله

جزايري:

شما هميشه تو ذهنم يه خبرنگار پيگير دلسوز باحال شجاع بودبد و هستيد!!!!واقعا ممنون
اميدوارم هيچ وخ خسته نشين و كارتونو خدايي نكرده به خاطر بعضيا كنار نذاري آخه الان يه جوري شده كه آدماي اين جوري رو انقد ميچزونن تا خودشون لا جرم بكشن كنار!!!!

امید:

کامران جان کم کم داری بوی شهادت میگیری ها!!!!

حالا خودت سعادت شهادت نداری

یه کاری کن اینا بشهیدوننت!!!

:-))

مینا:

چقدر زیبا گفت دوستون که سهم ای بچه ها از نفت کشورمون سوختن است

آريا:

سلام برادر عزيز وبزرگوار.ممنون كه درداصلاح دارين وخداكنه هميشه اين دردسازنده در وجودتون شعله ور باشه.اي كاش بحث آموزش وپرورش فقط بخاري بوديابيمه چندنفر.بنده يكي از آموزگاران آموزش وپرورش استان لرستانم (شهرستان كوهدشت)كه در پي تغييرنماينده مجلس ،مديركل آموزش وپرورش توسط وزيرتغييركردبدون اينكه عواقب كارروبسنجه.من تاالان معاون يك دبيرستان بودم ووسط سال حكمم روتغييردادن.كاش نزديك بودين ويك گزارش ازآموزش وپرورش منطقه كوهناني مي گرفتين اونوقت معلوم ميشد چه افتضاحي به بار اومده وآموزش يك شهرستان چطور افت شديدپيدا كرده.خداپشت وپناهتون.دوستت دارم.

محسن:

سلام...نمیدونستم کجا باید واست کامنت بزارم...اما چون اینجا قشنگه...همین جا درد دل میکنم ...سال 89 شعب دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات در 40 شعبه خود در سراسر کشور اقدام به پذیرش دانشجو ارشد و دکتری از طریق آزمون سراسری کرد و عنوان کرد مدارک این دانش آموختگان با عنوان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران صادر خواهد گردید...منم مثل خیلی دیگه از بچه ها ...دانشگاه دولتی شهر های دیگه رو رها کردیم و گفتیم تو شهر خودمون درس میخونیم مدرکش هم که معتبره...گذشت ترم 3 که رسیدیم...رئیس جدید دانشگاه آزاد فرمودند مدارک این واحدها نا معتبر است(در زمانی که نزدیک به 25000 دانشجو جذب کرده بود)...و اقدام به تغییر نام این واحدها به نام پردیس نمودند(یعنی همون کشک خودمون)...حالا شما به عنوان نماینده ما دهه 60 ها...تا کی باید بسوزیم؟تکلیف هزینه های که کرده ایم چه میشود؟؟؟؟؟آیا این عوام فریبی نیست؟؟؟حداقل برای ورودی های 89 و 90 اینکار رو نمی کردن...چون اونا واقعا نمیدونستن که میخاد اینطوری بشه...و الا عمرا میومدن!!!!اگه دوست داشتی از حق این تعداد دانشجو حمایت کنی پیگیری کن...از شهر امام رضا واست کامنت میذارم و دعات میکنم....هر چند که میدونم شاید اصلا این کامنت رو نخونی...ولی امیدوارم

شهرام:

پاینده و برقرار باشی کامران عزیز

اقاي نجف زاده هميشه بايد يكنفر وظايف اين اقايون را بهشون گوشزد كنه

fatemeh:

سلام آقای نجف زاده
دست مریزاد ! خوب بود.یه سوال : تابحال با دوربین یابدون دوربین میدون هرتدی اومدین؟پرسوژه و آسیبه منتها هیچ کس حاضر نیست کاری بکنه.توروخدابیاین اونجایه سری بزنید شاید به وسیله ی دوربین شما فرجی شد.

سیدمحمددهقان نیری:

باسلام وخسته نباشیدبه همه خبرنگاران شجاع و جسوربخصوص آقای نجف زاده عزیز
وقتی خبراخراجتان از فرانسه را از اخبار شنیدم کلی لذت بردم وبه عنوان یک ایرانی به خودم بالیدم.همان موقع گفتم خداکنه این نجف زاده با همان جسارت پته بعضی ازمسئولین بی مسئولیت و بی لیاقت رو که فقط به خودوصندلی ریاستشان فکرمیکنند را رو کنه تاشیاد بخشی از دردهای مظلومان التیام بخشیده شود.
زند باد نجف زاده

سمیه:

کاش جسارت و آزدگی خط قرمز نداشت و کاش ...فقط فرانسه نیاز به افشاگری نداشت. به اندازه ی سالهایی که ایران ایران شده است.. از تو روشنگری میخواهیم. نباید ترسید از برچسب هایی که بر ما میزنند ... هر کس دم از آزادی زد غرب زده است... وای که چه گرمایی دارد این بخاری نفتی... اینجا هم پنجره ای نیست.
سربلند باشد ایران اسلامیمان

حسن:

آقا نجف زاده تورو خدا یه سر بزن به این روستا گزارش تهیه کن اون کودک مظلوم بیگناه از دنیا رفت یه گزارشی محکم تهیه کن شاید مسولین به فکر افتادند و کودکای محروم جامعه لااقل از زندگی محروم نباشند مسولای ما که یا خوابند یا خودشونو به خواب زدند و امیدی بهشون نیست

darya:

آقای نجف زاده براتون آرزوی موفقیت میکنم ودعا میکنم امثال شما تودنیا تعدادشون زیاد شه

sorosh:

سلام.اگه بدونم آقاکامران عزیزم این نظراتومیخونه آروم میشم.آقابیااینجا بیامهد بیچارگی بچه مدرسه ای ها.بیا ایلام.بیاوببین وزیر حراف ما آیا اینجا را میشناسد؟!بیا اینجا هزاران سوژه داریم ازهردست که بخواهی.صدها بخاری نفتی فرسوده که دم درکلاسهاگُر کرده اندو راه فراری برای نونهالانمان نیست.خداییش بیاوببین.هزینه ی رفت وبرگشت وخوردوخوراک ومسکنش بامن.من مهلمم وبرای هراقدامی حاضرم.

محمد:

سلام اقا کامران اگر 2خبرنگار مثل شما داشتیم حال روزمان اینجوری نبود و چنین ادمای صندلی دوست زیاد نمیشدن

مریمی:

تا کی ؟؟؟؟؟ نمیدونم تا کی برخی ها میخوان با جون و روح و مال مردم بازی کنن و ازشون پله بسازن تا خودشون به اون بالا بالا ها برسن......؟؟؟

ali:

خدا خودش از سر تقصیرات این دولت بگذره هر چند اینا جز حق الناسه

حدیث:


کاش یکی ُ این ُ پرینت میگرفت میداد جناب وزیر میخوند که با خنده! رو به دوربین میگن اگر قرار به برکنار و استفعا باشه باید خبرنگارا اینکار ُ کنند !

فاضل مسافر:

کجایی داداش؟بعضی موقع دلم تنگ میشه میرم سروقت 20/30که دانلود کردم.بیا که پدرمونو در آوردن.تا نیای مث اینکه آدم نمیشن

محمدهادیپور:

سلام کاکو کامران دوست داشتنی که به قول داداشم شما و عادل فردوسی پور استثنای صدا و سیما هستید اما من شما را صدای ملت میدانم چقدر شما خوب هستید.عاشق صداقت بی ریاهت هستم چقدرمظلومی کاکوکامران دوست داشتنیم.من اهل روستای امیرحاجیلو شهرستان فسا استان فارس...

فضل الله نمازی میبدی:

جناب آقای نجف زاده پیشنهاد مینمایم کمی علمی تر و عمیق تر به مسئله نگاه کنیم .آیا مشکل استاندارد نبودن مدارس ما از نظر ایمنی در یک بخاری نفتی خلاصه میشود ؟ یا روز دیگر به خاطر برق گرفتگی دانش آموز وشاید سقوط از ارتفاع یا فرو ریختن چاه سرویس بهداشتی مدرسه سخن از صندلی بکنید . ولی حقیقت اینست که مشکل آموزش و پرورش مالی است .این بخاریها قبلا هم بودند . ولی اکنون یا بسیار مستعمل و یا با مصالح بسیار ضعیف ساخته شده اند .آیا افت کیفت تولیدات صنعتی را با وزارت آموزش و پرورش میتوان تسویه نمود ؟بدیهی است موضوع از نظر سایرین هم آنقدر مهم نبوده که ریشه ای به آن پرداخته شود.تا شاید سر نخ به میکروفونی برسد.و یا شیر توزیع شده در مدارس با توجه به محدودیت مالی .
حضرت امام فرمودند اگر این میز و صندلیها ماندنی بود به من و شما نمیرسید .و به نظر اینجانب میکروفونها هم....

شیما:

نام بخاری را «ارج» می‌نهند
جان عزیزان مردم را «ارج» نمی نهند.
آقای «بی‌بخار» ما از شما معذرت می خواهیم وزارتت را بکن!!

محمدرضا:

سلام آقای نجف زاده
مشکلات بخاری نفتی را درسراسر ایران گفتید اما مادر استان گیلان گلایه نداریم که رسانه ملی بارها وبارها مدعی حذف بخاریهای نفتی از مدارس می شود ،گلایه نداریم که با سروصدای فراوان ادعای خط لوله 1200کیاومتری انتقال گاز از عسلویه به رشت رامی کند،گلایه نداریم که بزرکترین میدان گازی در شمال کشور در فاصله 100کیلومتری ماست،گلایه مااینست که آموزش پرورش حاضر نیست پولی دراختیار ماقرار دهد که مدارس ما نفت برای بخاریهایشان بخرند ای خدادر کلاسها یخ زدیم تا کی باید از خانه وکاشانه نفت بیریم بابا.
مارابه خیر تو امیدنیست شرمرسان.

reza:

جناب آقای نجف زاده نارحت نباشید اگه شما اخراج نمی شدید خیلی از حقایق مخفی می ماند ومیزهاوصاحبان ان باید بدون جواب کارهارا ادامه می داد

محبوبه:

احسنت به آقاي نجف زاده - از طرف تمامي مردم ايران بخاطر حس مسئوليتتان از شما متشكريم

آزاده:

سلام اقای نجف زاده.براتون ارزوی موفقیت دارم.کاش بعضی از همین بالانشین ها مثل شما بودن

سلام

کامران عزیز همیشه گزارش های شما در خاطر ما می ماندو امیدوارم همیشه در این مسیر بمانید و موفق باشید،چشم امید ما به شماست و اگر هنوز در لبنان هستید آقا مصطفی را فراموش نکنید.

phln:

قا تورو به صاحب زمان بیا ین استان ایلامشهرستان مهران ببینید مردم از بیکاری چی میکشن بعدش دست بعضی از اقایونو هم ببینید رو کنید ببینید اقایان مسول چیکار میکنن از مردم بپرسین از اونا راضین بعدش ببینید چند درصد نیروهای که تازه رفتن سر کار بومی هستن تورو به صاحب زمان (عج)بیایین من کمکتون میکنم به خدا متشکرو در پناه خدا

امیر:

خیلی باحال بود.آقا کامران دمت گرم، از طرف بچه های فرخد-مشهد

امیر:

آقا دمت گرم، از طرف بچه های فرخد، مشهد

فریبا:

سلام کامران جان
درمورد خبری که ازوزیر آموزش وپرورش نوشته بودید درمورد دیه...
من یک فرهنگی هستم درمورد ادامه تحصیل حدود 70 نفرمان که همه هم متاهل بودیم چند سال قبل به وزارتخانه آمدیم با نامه ی ریاست جمهوری قرار شد در شهر خودمان امکانات فوری ادامه ی تحصیل ما فراهم شود اما بعداز اینکه نامه ی ریاست را به وزارت علوم بردیم گفتند حتی احتمال 1% هم وجود ندارد که بشود چنین کاری کرد بنابراین از پی گیری این امر منصرف شدیم یک ماه بعد ازاین ماجرا از دفتر ریاست جمهوری به نماینده ی معلمین تماس گرفته شد که آیا مشکل شما برای ادامه تحصیل رفع شد ونماینده ی ما علت عدم پی گیری را توضیح دادند یک هفته بعدازاین تماس مکانی برای ادامه تحصیل ما در شهرمان فراهم شد.
بعداز این ماجرا متوجه شدیم رئیس آموزش وپرورش منطقه ی خودمان به همراه نماینده ی شهرمان سنگ توی چاه می انداخته اند البته رئیس ما بلافاصله اخراج وجایگزینی از تهران تاانتخاب رئیس بعدآمد.
منطورم از این صحبت ها این است که هنوز هم کسانی هستند که وجدان کاری ندارند وبااینکه ریاست مدرسه یا منطقه ای در دستشان است وقتی بخشنامه ای برای اجرا فرستاده می شود همت پی گیری ندارند واز کنار همه چیز با بی تفاوتی یاباغرض میگذرند .

با تشکر

جناب وزیر مدرسه روستای ما و سه روستای اطراف که من مستقیم با ظانها در ارتباطم هنوز بخاری نفتی دارن.
آدرس
گبلان-شهرستان شفت-شهر احمدسرگوراب-روستاهای.الیسرا، خرفکول،بجارسر.
بجارسر حمونروستایی حسن که معلم فداکار حسن امیدزاده توش سوخت و بعد از تحمل چند سال ناراحتی سال 90 از دنیا رفت.
راستی همون کلاس که امیدزاده رو سوزوند امسال هم به لطف بخاری نفتی دچاره حریق شد که خدا روشکر این بار به خیر گذشت.

maryam:

با سپاس از آقای نجف زاده.باید گفت اگر برای عزیزان خودتان نیز این اتفاق بیفتد هم اینطوری برخورد میکنید یا زمین و زمان را به هم میدوزید.ه

زهره:

سلام
ضرب المثلی هست که میگه آدم خواب رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز

متاسفانه اکثر مسئولین کشور جز دسته دوم هستند و کار مردم هم شده نگاه کردن و انتظار کشید،چه کنیم خود کرده را تدبیر نیست

زهرا:

چرا همه یادمون رفته بلند اعتراض کنیم امام خمینی خودش به ما اعتراض و کوبیدن تو دهن ظالما و دروغگوها و... یاد داد چرا چیزای خوبی که اون بزرگوار یاد داده رو فراموش میکنیم هان؟

فاطمه:

با سلام و خدا قوت. ممنون از زحماتتون.
من بچه زاهدانم. شاید واستون جالب باشه که اینو بدونین که شهر ما هنوز گاز کشی نیست و امیدی هم به گاز کشی نیست همه ی خونه ها و مدرسه های ما هم از بخاری نفتی استفاده میکنن. البته بعضی از مرفحین که سالی 2 یا 3 ملیون پول گازوئیل و حوصله ی دوندگی دارن خونشونو شوفاژ کشی میکنن. شاید ندونین که ما با بوی دود بخاری نفتی بزرگ شدیم. ما توی خونه هامون همیشه چند تا بشکه ی بزرگ 200 لیتری نفت داریم که خودش یه بمب ساعتیه. هر روزمون شده نفت کشیدن. البته فکر نکنم کسی این مشکلو درک کنه مخصوصا مسئولین که حتی وقتی مجبور شدن به خاطر خط لوله انتقال گاز به هند تا ایرانشهرو لوله گاز بکشن دیگه زحمت انتقالش به مرکز استانو هم به خودشون ندادن مثل همیشه یه کلنگ نمادین که هیچ وقت اجرا نمیشه. بعد از چند سال از کلنگ زدنش حتی5 سانت هم پیشرفت نداشته میتونید از اقای شهریاری نماینده استان توی مجلس بپرسید. البته میدونم شما هم حوصله ی پیگیری این مسئله رو ندارید. هر چی باشه ما بچه های مناطق محروم باید این چیزا رو تحمل کنیم.

سلام
خسته نباشید
خوب بود اما به اندازی ماها که خبرنگار استان آذربایجان غربی هستیم زجر کشیدید یا نه؟
وقتی وزیر در پاسخ به بنده که پرسیدم چرا دنباله داره این قضیه انفجار و بخاری نفتی با نیشخندی معنادار گفت اینو باید از خودتون و رسانه ای ها بپرسی میدونید چه حالی بهم دست داد؟
ما آذربایجانی ها غیرت داریم مثل بعضیا نیستیم که هی با بی غیرتی در برابر برخی حوادث روزه سکوت بگیریم و در موقع مرخحصی بچه ها از بیمارستان بیاییم استقبالشون!
چرا در موقع تشییع جنازه دخترک مظلوم و معصوم نبودن افرادی که طرفدار مداواری بچه ها هستند؟
وای بر این مسلمانی برخی ها!!!!!!
التماس دعا
یا حق مدد

فکر و ذکرمان شد کسب آبرو. چه آبرویی ؟

حاجی واشینگتون زنده یاد علی حاتمی

سلام:

مدیر آموزش و پرورش قوچان گفت: استفاده از بخاری نفتی اجتناب‌ ناپذیر است.

http://www.ghuchani.ir/1194_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D9%82%D9%88%DA%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%AE%D8%A7.html/

Delphi:

سلام کامران عزیز . در دلت،در دل ما را تازه کرد..
نمی دانم عملکرد بعضی از وزیران (مسئولان)را چگونه می سنجند!! مقیاس چیست ؟؟ کارنامه شان را چه کسی صادر می کند ومهری قبولی می زند !!؟؟ این ها همه ردی هستند .(حاج بابایی ، کفاشیان و امسال این ها فراوانند ...)
بخاطر تمام تلاش هایت برای پرده برداری از مسائل پشت پرده تشکر میکنم .ولی تقاضا دارم برخورد این مسئولان بی لیاقت مانع راهت نباشد ( مجلس ما خفته است ، بیداریش با تو )
دوستت دام.

فاطمه:

سلام. خسته نباشد.
البته که گاه مستندها و گزارش هایی می دهی عالی در حد تیم ملی! اما گاه چشمت را بر خیلی چیزهای دیگر می بندی. قبول که یک نفری و یک تنه کاری از پیش نمی بری اما اگر وقت کردی و برگشتی، از این غول تورم هم گزارشی نجف زاده ای بده، از این گرانی ها گزارشی بده که باز همه بگویند گزارش نجف زاده بود.
از تعطیلی کارخانه جات و بیکاری کارگران هم بگو.
از قدرت خرید مردم هم بگو.
...
هر چند صدا و سیمایی که برایش کار می کنی انگار در کره مریخ است نه در زمین و در ایران که هیچ کدام این ها را نمی بیند و برای مصاحبه رئیس جمهورش هم مصاحبه گری می گذارد در حد تیم ملی!
راستی منظورم تیم ملی فدراسیونی که بهترین آسیا شد نیست!
با تشکر و خداقوت.

خزان:

سلام کامران نجف زاده ی عزیز..
خسته نباشی.
کاش آقای وزیر یه لحظه این بچه ها رو جای فرزند خودش میذاشت اونوقت میخوام ببینم آیا بازم جوابش همین بود؟! " دیه شان را دادیم"

zahra:

هی داداش جان !
کو گوشی برای شنیدن.!!!!!!!!!

شکوه ایرانی:

آقای نجف زاده فکر میکنم زندگی در فرانسه در این چنین هم صدایی شما با مردم بی تاثیر نبوده. به هر حال امیدوارم مادامی که حقایق را بازگو میکنید موفق و موید باشید.

hafez:

آدم قحط بود با این آقا مصاحبه کردی ??این آقا سیستم آموزش و پرورش رو ترکونده , نظام خاله بازی و من درآوردی پیاده کرده. بچه خودش تو مدرسه ...... غیر انتفاعی با هزینه میلیونی درس میخونه اونوقت بیاد برای بچه های سوخته و دلسوخنه مایه بذاره ؟؟؟عمرا !! ماشالله کمپانی غیرتند !!! کامران جان با آدما مصاحبه کن خدا خودش محاسبه میکنه برای چی خودکشی نکرد نمیدونم . مملکت رو گاز خوابیده اونوقت طفلهای ما باید با بخاری نفتی کباب بشن و قضیه ماست مالی بشه . لعنت به این مدیریت آشغالی .........

سید:

از این که تو خبرنگارای پاچه خوارمون خبرنگاری مثل شما هست واقعا خوشحالم.

حسین:

من به عنوان معلم درروستاهای دوردست ومحروم ازاین بخاری هاوبی پولی هابسیاردیده ام والان هم می بینم بایدآموزش وپرورش بااین بودجه سرانه مدارس تعطیل شود چراکه همه مدیران مناطق محروم به اجبارازجیب خودشان خرج می کنندوکسی یاورشان نیست درشهرهاازاولیای دانش آموزان جمع می شودامادرروستاها.....

صادق:

سلام، گزارش هات رو دوست دارم، چون توشون صداقت رو حس ميكنم.
كاش گم نكني...
سيد صادق

با سلام
تمام خاطرم این است
ازشین اباد...
خدای ماه بزرگ تراست...
یاعلی

سلام
نجف زاده عزیر بخاطر اینهمه زحمت و اطلاع رسانی ممنون.
کمتر کسی برای موضوعات اجتماعی وقت می گذارد و پی گیری شما را دارد.
لطفا" در مورد کودکان کار و خیابان که روز به روز بر تعداد آنها اضافه میشود برنامه ای تهیه کنید.
ممنون

anna:

سلام
درحين گردش دروب ها به وبلاگ خلاصه ومفيد وبي آلايش شما برخوردم خيلي برام جالب بود بطورخاص كه درموردشين آباد نوشتين خبرارو دنبال مي كنم مايلم كه اگه سايت خبري دارين بهم معرفي كنين سپاسگزارم آنا

درباره

این صفحه حاوی یک نوشته از سايت که در December 17, 2012 1:41 PM ارسال شده می باشد.

ارسال قبلی این سايت پرویز پرستویی-مهمان وبلاگم بوده است.

ارسال بعدی این سايت یک کارگر معدن چقدر عمر می کند؟ است.

در صفحه اصلی و یا با دیدن آرشیو می توانید موارد خیلی بیشتری پیدا کنید.