« کتاب خاطرات؟ | صفحه اصلی | سکسکه »

درباره 90

عادل فردوسي پور را مي شناسم.نه حالا خيلي زياد .در همين حد که مي دانم پسر سالم و ساده ايست و هنرمند است و کمي هم خجالتي و گوشي موبايلش را هم هر 5 سال يکبار عوض مي کندو هنرمند است که با وجود اين برنامه 90 جنجالي اش،کاراکتر خودش اينقدر بي حاشيه و دوست داشتني است.مثل کريم باقري مثلا!
اين روز ها که تربيت بدني تکذيب کرده که يعني نگفتم با 90 مصاحبه نکنند اول از همه دلم براي اين ورزشي مي سوزد که تاب نقد ندارد. بعضي از اين مسوولين ورزش ما اگر دستشان برسد ميزان الحراره را مي شکنند که کسي نفهمد تب دارند.

%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84.gif
اما باورم هست بعضي ها که الان دارند قربان صدقه عادل مي روند خودشان فرق توپ و خربزه را نمي دانند والان آب گل آلود را فرصتي ديده اند و برايش مي نويسند گرچه راه به جايي نمي برند.
عادل مي ماند.... مسوولين مجبورند تاب صدايي متفاوت در حوزه کم هزينه اي مثل ورزش را داشته باشند لااقل!
***
اين روزها ماييم و دغدغه 90و اس ام اس هايي که نمي رسد.شريعتي مي گفت بزرگترين خوشبختي آدم ها بدبختي هاي کوچک است.

ارسال نظر

نظرات (34)

عبدالرسول:

آقای کامران نجف زاده الان این حرف را میزنی اگر فردا آقا احمدی نژاد بگوییند فردوسی پور جاسوس آمریکا و اسرائیل هست شما میگید که آقای فروسی پور جواب خدا را بدهد ودر همین برنامه 20:30 میگید که فردوسی پور آدم وطن فروشی بوده واز احساسات مردم سو استفاده کرده .. پس شما وقتی وارد اخبار سیاسی شدید دیگه راستگو نیستید وباید به اخبار و گزارشات اجتماعی داخل ایران برگردید .. شاید محبوبیت شما برگرده ودیگه دروغ نگید

مثل حرف زدنت می نویسی و یا شاید مثل نوشتنت حرف می زنی، وقتی می خواندم یاد 20:30 و ویژه هایش افتادم و کلام بلند و کوتاه آهنگینت با آن سکته های مخصوص خودش، مثلا مکث (می بینی کپی کردن چقدر راحت است ؟).
قضیه عادل هم گربه و سه من گوشت است که معلوم نیست اگر گربه سه من است، پس گوشت کو و اگر گربه کلا گوشت است پس خودش کو! زیاد جدی نگیر، شهر هرت که نیست، انقلاب کرده ایم و خون داده ایم و شهید شده ایم و تانک زده ایم ترکانده ایم که چه ؟ که هر نیم وجبی (حالا بلند و کوتاه ندارد!) موفرفری ای که نمی دانیم به چه چیز این بشر فوق لیسنانس داده شریف، بیاید و شاخ بشود برای ما ؟ که حرف بزند روی حرفمان ؟ که برایمان الدرم بلدرم کند و حدود اختیاراتمان را گوشزدمان کند تا کنف بشویم آنهم در رسانه عمومی ؟! باید یاد بگیرد که گربه و گوشت یکی است و دنبال چیزی نگردد و وقتی گفتند گربه گوشت را خورد بگوید چشم و خداحافظ شما! شهید داده ایم تا مظاهر فساد را بچینیم از ریشه نه اینکه در تلویزیون عمومی شان کنیم! دهه ؟! عادل هم مثل همه مجبور است چیزی را بگوید که دیکته اش می کنند و طوری فکر کند که می خواهند، دقیقا مثل خود ِ تو! مثل تمام عزیزان مجاز قابل پخش دیگر، حرفم نپخته است نه ؟! خب خودت اول خوب قوامش بیاور و بعد نیوش کن، افاقه می کند!
راستی تا یادم نرفته! انقدر معروفی که بعضی از دوستان به جای وبلاگ خودشان پست هایشان را در نظرات تو می نویسند، آنهم با موخره و پی نوشت و کامل و درست! بیشتر خوانده می شود (مثل خود ِ من!). می گویم بیا و از معروفیتت استفاده کن و یک سرویس وبلاگ نویسی راه بیانداز و به بقیه جویندگان نام جوان هم کمک کن تا نه اندازه خودت و نه یک دهمش و به یک صدمش هم قانع ایم و همین قدر هم دیده شویم از سرمان زیاد است! و دیده شوند، صواب است و تازه ثواب هم دارد.
معروفیت چه مزه ای است ؟ خوشمزه است، نه ؟

محمد:

حالا اونها فرق توپ و خربزه رو نمیدونند. شما که فرق خیلی چیزارو میدونی چرا زیر هر علمی سینه میزنی؟؟؟ چرا گزارشهای جهت دار میگیری؟؟ کامران عزیز تو واقعا خبرنگار خوبی هستی ولی ایکاش ...

امیر:

سلام
می دانم نظرم را چاپ نمی کنی ٍجون خودت نیز جزو همین مستبدان اصولگرا هستی.اما برخوردی که با فردوسی پور شد برخوردی است که دولت نهم و احمدی نژاد با همه مخالفان خود می کند ،افراد از خود راضی که می گویند جز ما کسی حق نفس کشیدن ندارد و دیگران باید خفه باشند.

سلام بر مرد گزارشهای دوست داشتنی
راستش فکر نمی کردم واقعا به نظرم بها بدی.معذرت می خوام.اشتباه می کردم.
ولی با خوندن این مطلبت فهمیدم همونی هستی که انتظار داشتمونه اونی که فکر می کردم.مرد گزارشهای زیبااز این به بعد تورا در جمع دوستانم قرار می دهماگر اجازه بدهی.زیاده حرفی نیست.قلمت همیشه مانا باد

برنامه 90 نباید قطع بشه ...
ما فردوسی پور رو دوست داریم ...

noor:

سلام .به نظرم کارهایی مثل کار شما و آقای صالح علا باعث دلگرمی آقای فردوسی پور میشه .موفق باشید.
لطفا اگر دوست داشتید کلمه پاراچنار را سرچ کنید .
یاعلی

محمد:

سلام

آقا کامران من همونیم که دیشب نظر گذاشتم واسه نوشتت(قبل از اینکه درباره نود رو بنویسی) و ازت خواستم از عادل حمایت کنی...

اون نظرم که تایید نشد که همه ببینند مسلما اینم تایید نمیشه ..اما به هر حال ازت ممنونم که به این موضوع پرداختی..

چند تا سایتارو الان دیدم مطلبت رو گذاشتند.

یادت نره نظر رو رد صلاحیت کنی(شوخی)

سلام
نود اولین برنامه ی جنجالی بود.
اولین برنامه یی بود که مجری هرچی مهمون برنامه میگفت نمیگفت آره درسته!
چیمون تاب نقد رو داره که ورزشمون داشته باشه؟

این رو که خوندم/ عادل مي ماند.... مسوولين مجبورند تاب صدايي متفاوت در حوزه کم هزينه اي مثل ورزش را داشته باشند لااقل!/ با لحن محکم گفتم واقعا!
جمله ی شریعتی رو قبلا شنیده بودم. مثله بقیه ی جمله هاش. عمیق و زیبا.
بعضی موقع ها فک میکنم دیگه کریم باقری زیادی بی حاشیه ست!

یاعلی

عرض سلام
كاش كمي فقط كمي نقد پذير باشيم.
نقد را پيش روي طرف نپذيرفتيم عيبي نيست ولي انصافا اگر حق است اصلاح كنيم
آنوقت دنيا آباد مي شود
يا حق كامران خان...

salam
fekresho mikardam age biaminja shoma ham saket nanshasti in khoshhalemun mikone hadeaghal kasaei hastan ke defa konan va sedashun be jaei berese

آلوچه:

سلام
شهر خاکستری دیشبت خیلی رنگی بود!!
دیشب یه گوشم در اختیار هندزفری موبایلم بود که داشتم 7ترانه گوش می کردم یه چشم به بافتنی تو دستم بود و این یکی چشم و گوشم به تلویزیون که گزارش شما کی پخش میشه!!!!
تا اینکه بابام گفت ارزو دوستت اومد و قبل از من صدای مامانم بود کی وااااااااااااااااا! خانم (اگه اشتباه نکنم)وکیلی!!
من که فقط تیتراژ اون برنامه رو شنیده بودم قبلنا
اما مامان و بابام کلی یاد بچگیشون کردن
دستت درد نکنه

Saleh:

سلام راستی متاسفم که سایتت هک شده بود .اول ازهمه دوستدارم مطلبمو بخونی ونظرتم به ایمیلم بفرستی البته اگه منوبعنوان یک بچه زاهدانی قابل بدونی ۲.دومأمیخوام بگم کامران جون خیلی دوستت دارم وبا کلیه دیدگاهات موافقم درباره ی این مطلبتم بگم واقعأ عالیه .دوست دارم بیشتر منو بشناسی! گفتم اگه قابل بدونی

Saleh:

سلام راستی متاسفم که سایتت هک شده بود .اول ازهمه دوستدارم مطلبمو بخونی ونظرتم به ایمیلم بفرستی البته اگه منوبعنوان یک بچه زاهدانی قابل بدونی ۲.دومأمیخوام بگم کامران جون خیلی دوستت دارم وبا کلیه دیدگاهات موافقم درباره ی این مطلبتم بگم واقعأ عالیه .دوست دارم بیشتر منو بشناسی! گفتم اگه قابل بدونی

جناب آقای کامران نجف زاده سلام
گزارشات ومطالب بسیار زیبایی داریدفقط همین بس که من از اخبار کل شبکه ها فقط گزارشات شما را دنبال میکنم بخصوص که خیلی از مواقع میزنید توی خال.
خدا قوت

ايمان:

مرسي عكس باحالي بود كامران جون

حسین:

خدایا به ملت ما جنبه ی نقد را عطا کن

محسن اسمی:

سلام مجدد به اقا کامران. نظرتون رو درباره ی عادل فردوسی پور تایید می کنم. امیدوارم بعدا هم نظرتون درباره ی من که میام همین باشه.

فريدون:

از نظرات شما استفاده برديم

رضا.ع:

با سلام

وقتی از چهار نمایندهمان در باشگاههای آسیا فقط یک تیم(پرسپولیس) از گروه خودش بالا می آید

وقتی برای صعود به جام جهانی 2010 دست به دامن مربی(افشین قطیبی) می شویم که چندی قبل در یک شبکه بین المللی (شبکه بی بی سی فارسی)از ایران فعلی به کشوری متوحش یاد می کند

وقتی برای ورود به یک استادیوم فوتبال در کشورمان(؟) آن هم برای یک بازی دوستانه ملی کم تماشگر انتظامات ورزشگاه شما را مثل تروریستها بازید بدنی می کند و همین صد هزار نفر تماشگر(نما) تیم مقابل و تیم خودی (و حتی خودش) را با واژه های شایسته یک کشور کاملا متوحش مورد لطف خود قرار می دهد بعدش آدم می ماند که به قول خود قطبی حرفهای اخیرش در مورد ایران فعلی را فراموش کنیم یا نه هر شب 100 مرتبه از آن بنویسیم تا ...

و ...

پدر یک خانواده چقدر می تواند پدر دلسوزی باشد که فرزندانش را به یک توپ و دار و دسته قشر با فرهنگ و ورزشکار(البته اگر کشیدن سیگار و ... را جزء ورزش حساب کنیم ) امثال پروین(سلطان سیراب شیردون فروش های ایران) و قلعه نویی(ژنرال هر چی آدم داد و هواری و عصبی ایران) و قطبیی(امپراطور روباهان ایران) و... بسپارد تا فرزندانش به چیزهای دیگر زندگی شان(سیاست و فرهنگ و هنر) کاری نداشته باشد زندگی در ایران فعلی در چهار کلمه زیر خلاصه شود :

فوتبال و اعتیاد و سکس و شکم

در نهایت هم مجری محترم برنامه نود ( فرودسی پور )
از اب گل آلود ماهی می گیرد ( فوق لیسانس ماهی گیری در آبهای گل آلود ) و هر دوشنبه با پخش مکرر زیبایی های فوتبالمان ( بزن بزن ها و فحاشی ها و بداخلاقی ها که حرفهای اون ور آبی قطبی رو بیادمان می آورد) ما را از زحمت نوشتن شبی 100 مرتبه رهایی می بخشد در عوض با 6 رقمی شدن اس ام اس هالی برنامه اش بقدری از خود بی خود می شود که نمی داند چه کند و چه نکند( از خودکار بالا انداختن تا فراموش کردن اینکه ناسلامتی به برنامه اش مهمان دعوت کرده نه یک مانکن )

مطمئنم که اگر به جای فوتبال( بخوانید کشتی کج کنگ فو کاراته ) در کشورمان(؟) بازیکنان مثل گلادیوتورهای روم قدیم خون حریف خود را (به صورت کاملا جوانمردانه) می ریختند و یا به خواسته تماشگران فهیمان با نیزه سوراخ سوراخ می کردند
برنامه 90 حتی بیشتر از این ها می توانست مخاطبان خود را از زیباییهای خلقت خالق زیباپسند خود سیراب کند.

پیشاپیش از نظرات شما در مورد نظر شخصی ام تشکر می کنم.مهدی اختیاری:

سلام آقای نجف زاده
خیلی خوشحالم که می تونم چیزی واستون بنویسم.
من آدم فوتبالی نیستم اما عادل و بخاطر شخصیتش دوست دارم.دوست دارم بیشتر دربارش بنویسید.

سلام.خيلي اتفاقي با سايتتون آشنا شدم.حتي اسمتون رو هم نميدونستم.بعد كه سايتتون رو باز كردم و تصويرتون رو ديدم شناختم.
دست مريزاد.نميدونستم اينقدر طرفدار داريد
انشالله هميشه موفق باشيد
اين جمله خيلي به دلم نشست
بزرگترين خوشبختي آدم ها بدبختي هاي کوچک است.

مجالي بود به ما هم سري بزنيد

فاطمه:

با سلام

وقتی که 20:30 تازه شروه به کار کرد همه سعی می کردند هر کجا هستند زود خودشون و برسونن . چون می گفتن که فقط 20:30 حقیقت و میگه ..
ولی الان متاسفانه شما هم وراد حاشیه شدید .
با این که بیشتر گزارشاتون قشنگه اما مزه روزهای اولتو نمیده
موفق باشی بای

ناشناس:

فردوسي پورو ول كن مهندس رو بچسب!
وقتي ميبينم شبكه هاي وابسته اونورابي عكس جناب به اصطلاح مهندس روبالا ميبرن و ميگن چه ادم خوبي! نميدونم بخندم يا گريه كنم به حال جوون هايي كه پارچه سبز به گردن كنار خيابون پدر حنجره رو درميارن وفرياد ميزنن فقط مهندس! مهندسي كه ريسمان منافعش به ريسمان منافع دشمن گره خورده!مهندسي كه دم از ازادي بيان ميزنه و هوادارهاشو ميفرسته تا جلسه هوادارهاي كانديداهاي ديگرو به هم بزنه!مهندسي كه زمان خودش يه روزنامه رو كه ازش انتقد كرده بود به دادگاه كشوند! چه انتقادپذيره مستبدي!

ناشناس:

جناب مهندس موسوي يادشون رفته يه زماني ميگفت افكار امام رو بايد سپرد به موزه!حالا شده پيرو خط امام! جناب مهندس يادش رفته اصالتش كجاست اخه رييس ستاد مردمي جناب مهندس اذري زبان هارو مسخره ميكرده و جك ميگفته! چه احترامي! جناب مهندس يادش رفته بايد درباره منبع هزينه ميلياردي تبليغاتش به مردم توضيح بده.جناب مهندس يادش رفته اين مردم شعور بالايي دارن!
(به ورزش هيچ ربطي نداشت اما به انتقاد ربط داشت)

عکست ساختگی دروغ گو

يكي به نعل يكي به ميخ
بس كنيد ديگر

وفا:

كاش عاقل بوديم
يا نه
عادل!بوديم

فرهاد:

با عرض سلام
ما (کارگران فولاد مبارکه)
مشکلی داریم که به احتمال زیاد شما میتوانید این مشکل را رد یابی کنید
خواهشمندیم قسمت ارتباط با شما را فعال نمایید و لینک آن رابه ایمیل من بفرستید تا بصورت کامل مشکل را برای جنابعالی شرح دهیم
ممنونم

جابر:

دوستت دارم اقاي نجف زاده

جابر:

دوستت دارم اقاي نجف زاده دوست دارم اسمم در سايت يك خبر نگار مهربون باشه

جابر محمودي:

درمورد نورآباد ممسني گزارشي تهيه كنيد

ناشناس:

عادل دوستت داریم.همیشه باشی.

فرق توپ وخربزه
خب اگه اينا نبودن بنظرت معروف ميشدي؟؟؟؟قربون اعتماد بنفست!!!!!

درباره

این صفحه حاوی یک نوشته از سايت که در January 21, 2009 11:20 AM ارسال شده می باشد.

ارسال قبلی این سايت کتاب خاطرات؟ بوده است.

ارسال بعدی این سايت سکسکه است.

در صفحه اصلی و یا با دیدن آرشیو می توانید موارد خیلی بیشتری پیدا کنید.