« December 2009 | صفحه اصلی | February 2010 »

January 2010 آرشیو

January 11, 2010

مثل بچه های آلپ

 

 

برای من توضیح همکارم که این بخشی از رشته کوه آلپ است و مون بلان بلندترین قله اش 4880 متر ارتفاع دارد و مشترک میان ایتالیا و فرانسه  و اتریش و آلمان است و فلان است و بهمان است اصلا جذابیت نداشت.زود آمدم خانه یک قسمتی از این کارتون بچه های آلپ را سرچ کردم.نشستم .دیدم.دیدم دوباره دنی از پرتگاهی افتاد.دیدم مقصر انگار لوسین بود و حالا آنت چرا اینجوری شده بود.پر از کینه.عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد.تنفر.تو زدی پای داداشم را چلاق کردی.

ادامه "مثل بچه های آلپ" »

January 18, 2010

نور

 

بجای اینکه به تاریکی لعنت بفرستی....،شمعی روشن کن.

ادامه "نور" »

January 19, 2010

نامه ای از خبرنگار ژنرال دوگل!

چند وقت بود دوست داشتم این موزیک افشین  که از زمستان می خواند را يک جوری ،یک جایی بگذارم گوش کنی. رفتم برای تکمه ،کت خریدم.نفهمیدم چه ربطی داشت که سر ازکوچکترین سینمای فرانسه در آوردم . صاحبش را نمی شناختم.فقط همکارمان می گفت از آن قدیمی های سینما بوده.خود پیرمرد  تا ما را دید از سفرش به ایران گفت و اینکه پیش و پس از انقلاب هم آمده بود اتفاقا به تهران و اصفهان و شیراز.با دوچرخه یکبار آمده بود.من آمده ام...

به من هم هی می گفت من خودم کارگردانم و اینها ولی راستش حوصله نداشتم تا طبقه بالا ،زیر شیروانی سینما بروم دنبال عکس ها وفیلم های پیرمرد.فقط سرم را تکان دادم.

بعد از یک ماه ،صبح دیدم نامه ای آمده از میشل که گزارش را دیده بود. نوشته بود:

ادامه "نامه ای از خبرنگار ژنرال دوگل!" »

درباره January 2010

این صفحه حاوی تمام نوشته هایی که به يادداشت‌هاي يك خبرنگار در January 2010 ارسال شده می باشد. نوشته ها بر حسب قدیمی تر به جدید تر فهرست شده است.

آرشیو قبلی December 2009 می باشد.

آرشیو بعدی February 2010 است.

در صفحه اصلی و یا با دیدن آرشیو می توانید موارد خیلی بیشتری پیدا کنید.