« December 2006 | صفحه اصلی | March 2007 »

February 2007 آرشیو

February 14, 2007

رفاقت...

1- ماشین نداشتم .دست دوستم بود.روبروی جام جم یه پیکان لاستیک دورسفید تهران-28 که از آینه جلوی راننده اش cdآویزان شده بود و چرخ های عقب را خوابانده بود و بوق بنزی وصل کرده بود جلوی پای من زد روی ترمز.بعدا فهمیدم راننده بچه مامازن بودوالبته عکس هایی از هدیه تهرانی و نیکی کریمی وپارسا پیروزفر را هم روی در چسبانده بود و یک کمی هم پشت مو گذاشته بودوآهنگ های نوستالژیک یک بنده خدایی را هم مدام زمزمه می کرد و یک سیگار هم پشت گوشش بود و ما البته با هم تریپ رفاقت برداشتیم.
وقتی داشتم پیاده می شدم انقدر زیربغلم هندوانه گذاشته بود و از گزارش های من تعریف کرده بود که "من در من نمی گنجیدم!".
تعارف می کرد.پول نمی گرفت.
_نه جون داداش اصلا امکان نداره!
بالاخره راضی شد...."اما سه برابر کرایه گرفت...!خوب شد پول توی جیبم بود!"

********************************************************************************************
2-من هنوز رفقای دوران دبستانم را هم حفظ کرده ام.حتی الان دلم برای همین راننده هم تنگ شده.تا الان هم کلی از این رفیق بازی و به قول اطرافیانم زیادی عاطفی بودن ضربه خوردم.اما ندهم چنین غمی را به هزار شادمانی....
3-کوتاه می نویسم چون خودم حوصله خوندن مطالب دراز ندارم.الان روزنامه نگاری در دنیا یعنی باکس های کوچک و جمع و جور...وب نگاری هم باید لابد یک چیزی توی همین مایه ها باشه...
4-هیچ چیز جذاب تر ومهم تر از این کامنت های تو نیست.وقت کردی اصلا برایم دشنامی بفرست...که عزیز تر از آن هدیه ندیدم به همه عمر!

درباره February 2007

این صفحه حاوی تمام نوشته هایی که به يادداشت‌هاي يك خبرنگار در February 2007 ارسال شده می باشد. نوشته ها بر حسب قدیمی تر به جدید تر فهرست شده است.

آرشیو قبلی December 2006 می باشد.

آرشیو بعدی March 2007 است.

در صفحه اصلی و یا با دیدن آرشیو می توانید موارد خیلی بیشتری پیدا کنید.